Поради

Цікаві факти про каву

1. Відомий письменник Оноре де Бальзак просто обожнював каву, він вдень випивав більше 15 чашок. Це йому надавало натхнення, а Бетховен готував каву з 64 зерен кави.

2. Найкраща температура для –  приготування кави 94-98 градусів. Якщо знизити температуру то кислоти розчиняються в недостатній мірі, а якщо збільшити то збільшується кислотність.

3. Вживання кофеїну також рекомендується людям, які серйозно займаються бігом, добре спалює жири та прискорює метаболізм. В склад кави входять кислоти, які сприяють швидкому травленню їжі.

4. Каффа  це – рідна земля кави. Якщо кози їдять кавові кущі то стають більш активнішими. Випадковим з’явилася обжарювання кави, коли палили гілки кави, жителі шукали в попелі зерня та їли і готували напій він їм надавав сил та енергії.

Читайте також: Справжні стосунки можливо. Історія до глибини душі

5. На сьогоднішній час кофеїн використовують в медицині, існують багато препаратів з вмістом кофеїну. Які сприяють відновленню організму людини.

6. Багаті японці на свята роблять собі кавові ванни. Підігріті зерна до 60 градусів засипають та за хвилин 30 біль та втому знімає. У Токіо існує “Кава – сауна”, там кавову масу з температурою 40 градусів заливають.

7. В арабських країнах кава досить відома, вона заряджає людину та бадьорить її використовували замість вина, мусульманам заборонено пити вино через релігію. Араби завжди наголошували, що ті хто п’ють каву попадуть в рай. Така реклама працювала досить добре.

8. У кавовій системі працює понад 20 мільйонів людей, кожного дня продається 2 млрд чашок кави, вона на другому місці по продажах  після нафти.

9. У декількох країнах є свято на честь кави. Ірландії- 19 вересня,  У Коста-Ріці наприклад, “День кави”  відзначається 12 вересня, в Японії – 1 жовтня.

10. В Лас-Вегасі 15 жовтня 2010 року була представлена найбільша чашка кави, її обєм складав 7 608 літрів.