Перейти до вмісту

Цікаві факти про колір очей

Сірі очі

Інтроверти – це про людей з сірими очима. Це натура людей, які є наполегливі, рішучі та вперті і незважаючи ні на, що ідуть до своєї мети. В великих компаніях їм нудно. Їм бракує енергійності та руху. В відносинах вони є стабільні, цінують тепло між партнером, та зраджувати це не про них. Якщо вам потрібні щирі, міцні, довготривалі та пристрасні відносини представники з сіроокими очима якраз для вас.

Чорні очі

Енергетичний потенціал людини це – про чорнооких особистостей. У цих людей прагнення домінувати та володіти. Вони з дитинства привикли бути лідерами. Перешкоди та моралі для них, не  – перешкода. Вони наполегливі та готові йти до своєї мети. Чорні очі притаманні ще енергетичним вампірам. Ці люди малоговіркі, але охоче вислуховують інформацію, про інших таким чином вони посилюють свою енергію, за рахунок іншої сторони. Закоханість та романтика це – не про чорнооких. Та при всьому цьому вони є досить пристрасні особи, які не проти любовних пригод, які ні до чого не зобов’язують.

Блакитні очі

Голубоокі люди є досить привабливими. Ці люди романтичні та мрійливі в них добре розвинута уява. Вони не постійні в відносинах, адже блакитний відноситься до холодних відтінків. Тож майте на увазі, при всій світлості цих людей, будьте обережними. Не одне серце було розбите)

Ще залежить від насиченості відтінку. Чим глибокий і виражений колір очей тим, більш притаманні риси вище перераховані. У кого очі мають тепло-світлий відтінок, цим людям притаманні любов та довготривалі відносини. Часто це – люди творчі та неординарні з блакитним кольором очей.

Читайте також: Ніжний та смачний рецепт Ципилін з м’ясом

Зелені очі

У давні часи зелений колір асоціювався з магією. Це стосувалося більше жіночої статі. За часів Середньовіччя, якщо жінка мала зелені очі її легко могли звинуватити у магії. Зеленоокі люди дуже чутливі та добрі. Доброзичливість, та ранимість це про них, вони переживають через дрібниці та не можуть терпіти не справедливості, та поганого відношенням до себе. Є інша їх сторона вони працьовиті та цілеспрямовані.

Бурштинові очі

Досить рідко з таким кольором очей вам вдасться зустріти когось. Цей колір називають зміїним. Ці натури з такими очима є кровожерливі і хитрі. Артистичні та схильні до не типової поведінки, вони вірні та проникливі натури та досить не передбачувані. Ці люди завжди будуть стояти горою за своїх близьких та друзів. Вони своє щастя ніколи не відпустять і будуть боротися до кінця.

Карі очі

Кажуть, що ненадійність та підлість це, про карооких людей. Можливо вони і помиляються, адже карий колір говорить про привабливість та чуттєвість. Ці люди досить запальні але і швидко відходять. Привабливість їм на користь, цим вони притягують до себе протилежну стать, і складають про себе приємні враження.  Світло-коричневий колір приманний мрійливим та скромним людям, а темно-карі очі переважають у людей з лідерськими якостями.