Згідно із дослідженням вчених приблизно дві третини населення хоча б раз розмовляли уві сні. Це могли бути як окремі фразами так і цілі промови. Отже говорити уві сні – це розповсюджене заняття. Зі сторони може виглядати смішно, проте іноді розмови протягом ночі свідчать про серйозні проблеми зі здоров’ям.
Наведемо цікаві факти про любителів нічних розмов:
1. Про балачки уві сні мало що відомо. На цю тему не дуже багато досліджень. У більшості випадків люди говорять уві сні нісенітниці. Те, що ви промовляєте вночі, може бути взагалі не пов’язано із проблемами, що спіткали протягом дня.
2. Також фрази, промовлені уві сні, зазвичай не мають жодної логіки, саме тому вони іноді такі кумедні.
Читайте також: Рецепт смачних млинців з маком, які прикрасять ваш стіл
3. Велике значення має вік, у якому ви почали розмовляти уві сні. Якщо ця особливість проявилася ще з дитинства, то хвилюватися немає причин. Проте, якщо ви почали розмовляти уві сні у 50 років, варто відвідати лікаря – це може бути ознакою хвороби Паркінсона або деменції.
4. Розмови протягом сну дуже часто поєднуються з іншими розладами сну. Це пов’язано з серйозними наслідками порушення комунікативної активності вночі. Наприклад, люди із депресією часто кричать уві сні. У таких випадках треба негайно звертатися до спеціалістів.
5. Цікавим також є те, що чуже ім’я промовлене з вуст сплячого/ої партнера/ки взагалі не означає потенційну зраду.