Перейти до вмісту

Сучасне морозиво за своїм складом це – суцільна хімія? Цікаві міфи про морозиво

Існує багато міфів навколо морозива, які виставляють цей продукт не з найкращої сторони. Але чи насправді це так? Давайте розберемося в найбільш поширеними упередженнями:

1. У морозиві немає нічого корисного.

Морозиво – не тільки смачний, але і поживний десерт. Наприклад, пломбір за кількістю кальцію може змагатися навіть з сиром. Не повірите, але в цьому є сенс! Морозиво містить до 12 відсотків жиру, а це приблизно стільки ж, скільки в 50 грамах сиру. Також, до складу морозива входить білок, багато вітамінів (A, B, D) і мінеральних речовин, в числі яких магній, калій, фосфор, натрій, які легко і швидко засвоюються.

2. Сучасне морозиво за своїм складом це – суцільна хімія?

Сьогодні існує великий вибір морозива, тому деякі його види можуть містити компоненти штучного походження. А вони в свою чергу здатні негативно позначитися на стані здоров’я та викликати алергію. Саме тому при виборі морозива для себе і своїх близьких, обов’язково звертайте увагу на відсутність в його складі рослинних жирів.

Читайте також: 3 ефективні способи як поліпшити пам’ять від світового фахівця

3. Від морозива товстіють.

Один з аргументів противників морозива – одна порція десерту негайно позначиться на фігурі. Але товстіють не стільки від їжі, а від її кількості. Також не варто забувати, що стаканчиком морозива цілком можна ситно перекусити, особливо в спеку. Про користь такого перекусу не доводиться сперечатися.

4. Від морозива болить горло.

Але, насправді, все навпаки. Якщо облизувати морозиво не кваплячись, то вийде своєрідне загартування. Слизова оболонка горла з часом стане менш вразливою для хвороботворних мікробів.

Отже, підсумовуючи, можна додати – у всьому потрібно знати міру і керуватися не міфами, а здоровим глуздом. Тоді нам не доведеться відмовлятись від улюблених десертів.