Перейти до вмісту

Цілих два роки я прослужив у армії, і прийшов час повертатися додому. Дружині я нічого не сказав, що їду, хотів зробити сюрприз, але, як виявилося, сюрприз зробили мені

З Оксаною ми одружилися дуже молодими. Можна сказати, що це була любов з першого погляду.

Через три місяця мене забрали в армію. Цілих два роки я прослужив і прийшов час повертатися додому. Дружині я нічого не сказав, що їду, хотів зробити сюрприз. Зараз я розумію, що зробив все правильно. Втім, сюрприз зробили мені.

Коли я зайшов до хати, а там моя Оксана сидить з чужим чоловіком. Щось сміються, жартують і вживають напої міцні. Моя дружина навіть і не впізнала спочатку мене. А коли все зрозуміла, то почала виправдовуватися.

У той момент, я не міг слова промовити. Я просто вийшов з кімнати і пішов геть. Оксана ще бігла за мною, і щось там пояснювала, але мені уже було не цікаво, і я бачив інше життя для себе.

Читайте також: Які знаки Зодіаку вважають себе найрозумнішими та люблять засуджувати думку інших людей

З часом я дізнався ще багато неприємних речей про Оксану. Тоді я подав на розлучення, адже не хотів жити з такою жінкою.

З того часу минуло уже 17 років. Я зустрів випадково Оксану на вулиці. Вона стояла і розмовляла з 3 мужиками, вигляд у яких був зовсім неохайний. Стоять, шукають хто їм налиє, щось випити. Мене вона не впізнала, та й забула напевно вже.

Я обійшов їх стороною і думаю: славу Богу, що наші з нею дороги розійшлись …