Перейти до вмісту

“Ціна відкуплення”

На дорозі стояв чоловік з великою кліткою. Хлопчик, що проходив повз, помітив, що клітка була сповнена птахів різних видів.

– Звідки ви взяли всіх цих птахів? – Запитав він.

– Я збирав їх зі всього світу, – Відповів чоловік, – заманював їх крихтами, прикидався добрим, а коли вони підходили ближче, я хапав їх і саджав у клітку.

– А що ви збираєтеся з ними робити? Чоловік єхидно посміхнувся:

Читайте також Президент України Володимир Зеленський очікує від чиновників більшої активності щодо подолання дефіциту палива.

– Я збираюся тикати в них палицями, щоб вони розсердилися і почали битися і вбивати один одного. Тих, які виживуть, я уб’ю сам. Ніхто не втече.Хлопчик пильно подивився на людину. Що змушує його робити такі речі? Він глянув у його жорстокі, бездушні очі. Потім подивився на беззахисних птахів.- Можу я купити у вас цих птахів? – Запитав хлопчик. Чоловік сховав усмішку, знаючи, що він може залишитися в гарному виграші, якщо поведе себе правильно.

– Ну, – сказав він нерішуче, – клітка досить дорога, і я витратив багато часу на збір птахів, треба подумати… Я віддам тобі все за 10 фунтів і за куртку, яка на тобі.

Хлопчик замислився: 10 фунтів – це все, що в нього було, а новою та модною курткою він дуже дорожив. Повільно він вийняв гроші і простягнув їх своєму співрозмовнику, потім ще повільніше зняв куртку, кинув прощальний погляд на неї і передав чоловікові.

Потім (як ви вже здогадалися) він відкрив двері і випустив всіх птахів на волю.

Ворог світу, Сатана, стояв на дорозі з величезною кліткою в руках. Син Божий, проходячи мимо, помітив, що клітка була забита людьми різного віку, раси, нації.
– Звідки у тебе всі ці люди? – Запитав він

– Зі всього світу, – Відповів Сатана, – я заманював їх алкоголем, наркотиками, хіттю, брехнею, гнівом, ненавистю, любов’ю до грошей та іншими гріхами. Я прикидався їх другом, дарував їм помилкову свободу, а потім садив їх у клітку.

– І що ти збираєшся з ними робити? – Запитав Прохожий.

Сатана посміхнувся.

– Я збираюся провокувати їх, змусити ненавидіти і знищувати один одного, я буду розпалювати расову ненависть, порушення закону і порядку, ще я змушу їх бути самотніми, незадоволеними, розгубленими і метушливими. Це просто. Люди будуть робити те, що я говорю їм, а потім звинувачуватимуть Бога за результат!

– І що потім? – Тихо спитав Прохожий.

– Тих, хто не знищить себе сам, уб’ю я. Ніхто не втече.

Прохожий зробив крок уперед.

– Можу я купити їх у тебе? – Запитав Він.

Сатана прогарчав:

– Звичайно, але це буде коштувати Тобі життя.

Так Ісус Христос, Син Божий, заплатив за наше відкуплення, нашу свободу від пастки Сатани ціною власного життя, на хресті Голгофському. Відтепер двері відкриті, і кожен, кого Сатана засадив у клітку, може вийти на свободу.

“Бо так полюбив Бог світ, що віддав і Сина Свого Єдинородного, щоб усякий, хто вірує в Нього, не загинув, а мав життя вічне” (Євангеліє від Іоана 3:16).