Перейти до вмісту

Цю сильну молитву потрібно відмовляти, тільки тоді, коли ми точно знаємо і впевнені, що наше прохання нам потрібне.

Цю сильну молитву потрібно відмовляти, тільки тоді, коли ми точно знаємо і впевнені, що наше прохання нам потрібне. Важливо, коли ми молимось за інших людей, то молитись конкретно, за одну особу, а не декілька.  Адже коли ми беремо кілька намірень, то хочемо однією молитвою відкупитись. В одній молитві можна молитись за декілька людей, тоді коли це має одну мету. Наприклад, за поєднання подружжя (чоловіка і жінки), яке розлучилося, або планує розлучення.

Успішність цієї сильної молитви залежить від її якості.

Помпейська дев’ятниця складається звідмовляння Св. Вервиці без жодних додаткових молитв. Але є укладені  дві молитви для висловлення прохання і подяки Матері Божій, які можна за бажанням додати до нашої Вервиці, але вони жодним чином не зобов’язують і не применшать заслуги й користі нашої дев’ятниці для тих, хто їх не відмовляє.

Протягом перших 27-ми днів читаємо так звану прохальну частину Помпейської дев’ятниці і щодня після читання кожної частини Святої Вервиці додаємо таку молитву:

«Згадай, о Всемилостива Помпейська Діво Святої Вервиці, що від віків не чувано, щоби Ти залишила того, хто під Твою опіку з Вервицею прибігав, у Тебе помочі благав, Твойого заступництва просив. О Мати Предвічного Слова, не погорди моїми словами, але через Твою Святу Вервицю і благовоління до святині в Помпеях вислухай моє прохання. Амінь».

Протягом наступних 27-ми днів читаємо так звану подячну частину Помпейської дев’ятниці, а після кожної з частин Розарію додаємо таку молитву:

Читайте також: 3 секрети древніх мудреців, які допоможуть стати щасливим

«Що я можу дати Тобі, о Царице, сповнена любові? Присвячую Тобі все своє життя, бажаючи, скільки стане сил, поширювати вшанування Тебе, о Діво Святої Вервиці з Помпеїв. Бо коли я попросив Тебе про допомогу, зійшла на мене благодать від Бога. Де б я не перебував, розповідатиму про милосердя, яке Ти до мене виявила; поширюватиму вшанування Святої Вервиці, даючи свідчення про те, як добре Ти повелася зі мною, аби такі недостойні, як я, грішники з упованням прибігали до Тебе. О, якби весь світ знав, яка Ти добра, яка милостива до стражденних, то всяке створіння прибігало б до Тебе! Амінь. Царице Святої Вервиці, молися за нас!»

«Відмовляючи Вервицю, отримаєте все, про що попросите» – це обітниця Матері Божої, а Вона її дотримує якнайпевніше. Тож треа молитися щиро, з вірою та витривалістю, а Марія ніколи не залишить нас без відповіді . Не залишайте молитву через нудьгу чи байдужість, навіть коли не відчуваємо втіхи й насолоди від молитви. Адже чим більше вистраждана Вервиця, то більшими будуть наші заслуги.

Маючи такі беззаперечні свідчення про ласки і чуда, які відбувалися найближчими до нас роками, ми не повинні мати жодного сумніву в тому, що наші молитви будуть почутими.  Відмовлена повна Вервиця може випросити в Марії все – як колись, так і тепер.