Перейти до вмісту

Твоя ідеальна професія за знаком Зодіаку

Овен

Овнами керує планета Марс, їхня стихія — вогонь. Люди, народжені в період з 21 березня по 20 квітня, просто не можуть довго сидіти на одному місці, а значить і вуз їм потрібен з різними активностями. Найкращий варіант – спортивні та військові училища, які допоможуть спрямувати енергію Марса у потрібне русло. Якщо ти не хочеш пов’язати своє життя зі спортом, то вибери інститут із яскравою програмою для студентів.

Телець

Управитель Тельців – Венера – це планета не тільки любові, але також достатку та фінансів. Тельці добре справляються з фінансовими питаннями, можуть накопичувати капітал, отже з них виходять хороші економісти. Можеш задуматися над вступом до «Київської школи економіки», наприклад.

Близнюки

А ось знаком Близнюки керує планета спілкування та транспорту – Меркурій. Пропрацювати всі її найкращі якості вдасться у вузах, що розвивають цю тему. Наприклад, можеш здобути спеціальність «Митна справа».

Рак

Рак – сімейний знак, так що у всіх народжених з 22 червня по 22 липня чудово виходить працювати з дітьми. Ти можеш сміливо вибрати педагогічний вуз, щоб у майбутньому стати класним учителем чи найрозумнішим професором у якомусь університеті.

Лев

Левом опікується Сонце, зірка, яка наділяє представників цього знаку зодіаку яскравістю, природною чарівністю та шармом. Леви вміють подобатися людям, то чому б не скористатися цим скілом у виборі вузу? Віддай перевагу театральному інституту, щоб сяяти на сцені в ролі Джульєтти, або подай документи на факультет політології. Політики – ті ж оратори (просто на іншій арені).

Діва

Найраціональнішому, стриманому та сконцентрованому знаку зодіаку підходять медичні вузи. З Дів виходять чудові лікарі, бо народжені з 23 серпня по 22 вересня — не лише висококласні фахівці, а й чуйні, уважні люди. Перш ніж поставити діагноз, вони сто разів перевірять симптоми. Дівам можна довіряти.

Читайте також Андрій Шевченко закупив для України медикаменти

Терези

Терези — символ справедливості та правосуддя, тому зірки обіцяють їм успіх у юридичній кар’єрі. Погугли, в яких університетах є юридичні факультети, і задумайся про те, щоб здати історію та правознавство на тестуванні. Астрологія натякає, що цей шлях принесе тобі щастя.

Скорпіон

Скорпіони мають потужну енергетику, це незламні люди, які готові пробити будь-які стіни. Серед Скорпіонів багато мільйонерів (так що можеш обрати економічний вуз, який допоможе тобі познайомитися зі сферою бізнесу та фінансів), чимало серед них і політиків (Скорпіони мають природний магнетизм і здатні вести натовпи за собою). А ще представники цього знаку зодіаку стають чудовими лікарями. Саме тому, що нічого не бояться.

Стрілець

Стрільцям підходять інститути, коледжі чи університети, пов’язані з туризмом чи подорожами. Якщо не хочеш ставати турагентом, то пошукай вуз за кордоном: Стрільці чудово справляються з вивченням іноземних мов. Чому б не напрацювати навички спілкування англійською в Лондоні, а французьку підтягнути в Парижі?

Козеріг

Козероги – консерватори до мозку кісток, так що і освіта їм підходить класична, академічна. Козероги часто найбільш комфортно почуваються у вузах, перевірених часом. Отже, Могилянка, ЧНУ чи КНУ – ідеальні варіанти для представників цього знаку зодіаку. А ось професію вони можуть вибрати практично будь-яку — серед Козерогів багато успішних інженерів та фізиків, археологів та антикварів, журналістів, політиків… Головне, щоб завжди було куди рости.

Водолій

А ось Водолії (на відміну від Козерогів) – нестримні новатори. Тож їм варто віддати перевагу сучасному вищому навчальному закладу, в якому навчають на нові спеціальності, використовують у програмах навчання найновіші технології та інновації.

Водолієм керує планета Уран, символ неба, так що вищі навчальні заклади, які пов’язані з авіацією, теж можеш розглянути. А вже ким ти хочеш стати пілотом або стюардесою вирішувати тобі.

Риби

Найромантичніший, найчутливіший знак зодіаку знайде себе у гуманітарному чи творчому вузі, особливо якщо він пов’язаний із музикою. А ще Риби — емпати, тому їм легше, ніж іншим знакам зодіаку, освоювати спеціальності, пов’язані з психологією.