Історії

-Ти не зрозумів мене татку, вона не порожня, там мої поцілунки та любов для тебе

Коли Олі було 3 рочки, мама покинула її, і вона залишилася жити з батьком. Тато з усіх сил старався замінити дівчинці маму. Займався з Олею та купував їй усе, що вона хотіла.

Але настали погані часи, на роботі у тата зарплату почали затримувати. Андрій став дратівликим та все ходив сумний. Оля бачила, що у тата щось сталося, і вирішила підняти йому хоч якось настрій, захотіла зробити татові подарунок. Дівчинка взяла дорогий папір для упаковки подарунків і весь використовувала. Вона зробила маленьку коробочку, обклеїла її цим папером, підійшла до тата і сказала:

-Тату, я тебе дуже сильно люблю і дарую подарунок.

Татові стало не по собі, він розчулився, заглянув в коробку, але вона було порожньою. Андрій дуже розізлився та почав кричати на донечку:

-Олю, не можна дарувати порожні подарунки, для чого ти це зробила, тільки папір даремно перевела.

Читайте також: Ефективний засіб, який поверне вашій тюлі білосніжний вигляд

Оля почала плакати і відповіла:

-Ти не зрозумів мене татку, вона не порожня, там мої поцілунки та любов для тебе.

Татові стало соромно перед своєю маленькою дівчинкою. Він міцно обняв її та розплакався, адже вона найрідніша для нього людина і заради неї він готовий на все.

Оля підросла, і тепер у неї є своя сім’я, а тато часто дістає цю коробочку, відкриває її і йому здається, що ця коробочка наповнена любовю його маленької дівчинки.

Любіть своїх дітей, адже їм теж буває боляче, як і нам.