Перейти до вмісту

Ти шукаєш роботу і йдеш працювати у вечірні зміни. Зранку ходитимеш в школу, поки не закінчиш її.

Одного дня він прийшов додому в обід, не попередивши дочку.

Вона з подружками сиділи за столом на кухні. На столі стояла відкрита пляшка вина. Чоловік вирішив не поспішати показуватися. що він вдома. Сидів у кімнаті й слухав їхні балачки. З їхніх розмов зрозумів, наскільки вони молоді, плани їхні дитячі, але потрібно щось робити.

Коли вирішив позначити себе, що він уже вдома і зайти на кухню на столі пляшки не було. Подруги спішно почали збиратися додому. Аліна хотіла йти з ними, але Віктор попросив її затриматися. Подруги пішли, вони залишилися удвох. Тато почав говорити, наскільки складне життя. Для того, щоб заробити гроші, жити нормально, потрібно дуже працювати і йти до своєї цілі. Видно, що на Аліну батькова промова не подіяла. Тоді він запропонував.

Читайте також  Грибна паста з опеньок

– Від сьогоднішнього дня, говорить, я буду записувати скільки грошей ти мені винна за кожен день. За квартиру, освітлення, одяг, за телефон і техніку, яку я тобі купив. Ти шукаєш роботу і йдеш працювати у вечірні зміни. Зранку ходитимеш в школу, поки не закінчиш її. Надалі я тебе не буду змушувати вчитися.

Ти сама вибереш свій шлях, яким підеш надалі. Але від сьогодні ми будемо жити так, як я тобі розповів. Якщо так не хочеш, тоді береш себе в руки, гарно навчаєшся, забуваєш про пляшку на столі. Від цих слів очі Алінки округлилися. Вона не підозрювала, що тато знає про пляшку.

– Я не пила, говорить, подружки тільки попробували, вона так і стоїть повна.

Потім встала із за стола і сказала, що подумає над пропозицією тата. Все вийшло так, як планував Віктор. Аліна не захотіла бути відповідальною за своє життя. Тому вони уклали договір, де дочка зобов’язується поводитися добре, навчатися в школі. Лише потім вона має право обирати свою подальшу долю, після закінчення навчання в школі.

Тато і дочка порозумілися. Випадок одинарний. Не всім вдається вчасно підтримати, чи остудити свою дитину. Іноді все виходить набагато складніше. Але головне, не проґавити час, коли це відбувається, і тоді все наладиться.