Історії

– Ти знаєш, я завжди підозрював, що у моєї дружини хтось є. Можеш її забирати, а заодно всю її сім’ю: двоє дітей від першого шлюбу і хворого тата. Набридли вони всі мені

Уже при першій зустрічі з Катею, Олексій зрозумів, що закохався в неї. Вона була старша за нього на 6 років. Взаємністю вона відповіла не відразу.

Вони зустрічалися дуже рідко, оскільки Катя постійно знаходила різні причини: то у неї багато роботи, то з племінника мусить сидіти … Олексія така поведінка дівчини невлаштовувала, адже він хотів, щоб вона переїхала жити до нього.

Але в один день, він дізнався усб правду про дівчину. Як виявилося, Катя була одружена і всі причини, через які їх зустрічі були короткими – обман. Олексій був шокований, але здаватися не хотів, адже він любив її. На черговому короткому побаченні Олексій зізнався Каті, що знає все про її сім’ю …

Катя зрозуміла, що приховувати все безглуздо і зізналася у всьому. З її розповіді чоловік зрозумів, що дівчина з чоловіком спілкується тільки по справі, а почуттів до нього у неї немає. Потім дівчина попросила не квапити події й сама знайде зручний час розповісти все своєму чоловікові.

З того часу пройшло уже пів року, а Олексій все чекав цей зручний час. Тоді він вирішив взяти справу під свій контроль та піти поговорити з її чоловіком. Він дізнався де дівчина живе і пішов до неї додому. Двері відкрив чоловік дівчини. Олексій не проходячи у квартиру все і розповів. Чоловік вислухавши розповідь сказав:

Читайте також: Дочка тримає на мене обіду і говорить, що я погана мама

– Ти знаєш, я завжди підозрював, що у моєї дружини хтось є … Можеш її забирати, а заодно всю її сім’ю: двоє дітей від першого шлюбу і хворого тата. Набридли вони всі мені.

Олексій не очікував таке почути, але відступати було пізно. Він дочекався Катю з роботи і перевіз їх у свою квартиру. Коли все розмістилися і лягли спати, Олексій пішов на кухню. Коли він прийшов, то побачив заплакану Катю.

Він тихенько підійшов до неї і обняв. Схлипуючи дівчина промовила:

– Ти напевно шкодуєш про все це…

В той момент Олексія роздирали суперечливі почуття, але він ще міцніше обняв кохану і сказав:

– Усе буде добре, ми справимось…

Олексію було дуже важко, але робити було нічого, адже він любить Катю, а значить повинен полюбити всю її сім’ю якою б вона не була. Всі труднощі вони подолають разом. Місяць тому Катя розлучилася з попереднім чоловком, і Олексів зробив її пропозицію …