Перейти до вмісту

Тим, кому за 40, це феномени нашого часу.

Їм за сорок! Вони спортивні, веселі, запальні. Їхня юність припала на 1990-ті, тоді вони вдихнули звеселяючого газу свободи і до сих пір літають і пустують. … Манікюр та педикюр – обов’язково. Косметолога і перукаря не пропустити ні за що. Тим, кому за 40, це феномени нашого часу.

Я від таких жінок балдію.

У таких красотунь немає проблем. Вони собою задоволені. А якщо і незадоволені, підморгують собі в дзеркало і – шусть за двері. Вперед, в театр, на тусовку, в фітнес- зал. Вони класно виглядають, їм прикольно жити. Вони приводять до залу своїх дочок-підлітків. А дочки цілком можуть привести таку маму в свою компанію, та запалить так, що змучена молодь впаде. На модних виставках суцільно – вони, за 40. Молодих мало, молоді дивляться серіали. Круті ж тітки всюди встигають. У них рівне дихання, гаряче серце, глузливий погляд.

У них за плечима – трагедії, втрати, нещастя. Зради чоловіка, скандали з дітьми, перші зморшки. «О, боже, ні!» А тепер все відболіло, діти дуже дорослі, зморшки? Ну не сходити ж з розуму від них. Вони не роблять пластичні операції, вони не божевільні. Хоча кремчики вранці і на ніч – святе. І волосся підфарбувати – може, рудою стати? Вони хвацько вбираються. І не виглядають безглуздо.

Читайте також У більшості людей, склалася негативна думка про сучасні школи, і вони звинувачують у всьому систему. Не тільки в Україні.

Безглуздо можна виглядати в молодості: безглузда сумка, дешеве плаття, немодні джинси. В молодості вся ця нісенітниця важлива. У тебе «контракт» з суспільством, ти повинна вписуватися в канони, регламент, протокол. Ти – соціальний планктон. Коли тобі за сорок-контракт розривається. Як сказала мудра Ізабелла Росселліні, «вік – це свобода».

Ти вже нікому нічого не винна, ти живеш, як тобі хочеться, ти – вільна.

У них попереду веселий вечір. У них попереду довге цікаве життя. Та й які вони «жінки»? Дівчата! Нехай і зі зморшками. Дівчата, можна я до вас сяду, м? Хочеться вогню, а з юними нудно…