Перейти до вмісту

У б’юті-сфері з’явився ще один тренд – застосування газованої води

Існує безліч способів як правильно очищувати шкіру обличчя від макіяжу. Одні користуються міцелярною водою, інші вмиваються простою. Є і такі, які взагалі нехтують очищувальними засобами, надаючи перевагу молочку, лосьйону чи тоніку.

У б’юті-сфері з’явився ще один тренд – застосування газованої води. Експерти стверджують, що саме вона допомагає азіаткам досягнути ефекту порцелянової шкіри. Виявляється, вони почали практикувати цей ритуал ще десятки років тому!

У матеріалі для «New York Times» відомий американський дерматолог Денді Енгельман зауважує, що газована вода сприяє розширенню кровоносних судин та артеріальних кінцівок капілярів. Усе це підвищує кровообіг. Таким чином у шкіру потрапляє більше кисню та живильних речовин. Тож вона ефективніше регенерується. Тобто клітини омолоджуються, обличчя стає сяйливим, а усі подразнення на шкірі зникають швидше.

Читайте також: Як жінка благала священника про допомогу

Експерт також зауважив, що таке вмивання можна вважати своєрідним пілінгом. Бульбашки газованої води максимально обережно знімають бруд з поверхні шкіри і не шкодять їй, як деякі агресивні скраби.

Ще одна перевага використання газованої води для очищення шкіри – кислотний баланс. Звичайна вода провокує сухість шкіри через свій хімічний склад. А ось кислотний баланс газованої води схожий на pH (водневий показник) людини.

Як правильно вмиватися газованою водою:

Наповніть глибоку чашу газованою водою та занурте у неї обличчя. Тримайте обличчя протягом 10-15 секунд.
При потребі можна розбавити газовану воду звичайною. Дану процедуру не обов’язково проводити щодня. Достатньо 1-2 разів на тиждень. Після виконання ритуалу обережно протріть шкіру ватними дисками.