Перейти до вмісту

У чому потрібно відмовляти партнеру, щоб зберегти здорові стосунки.

Важливо вміти говорити “ні” Ніхто не любить отримувати відмову на своє прохання. Коли мова йде про подружні стосунки, відмовлятися стає ще важче. Більшість жінок вважає, що постійні поступки будуть сприятливо впливати на відносини — дозволять уникнути конфліктів і суперечностей. Виявляється, така поведінка дружин насправді може нанести серйозної шкоди взаєминам. Не повідомляйте пароль, якщо не хочете Пам’ятайте, що кожна людина має повне право на свій особистий простір. Якщо ви не хочете говорити партнеру свою особисту інформацію, то не робіть цього. Шлюб повинен будуватися на довірі і любові. Це означає, що чоловік повинен довіряти вам, а не гнівно випитувати паролі від телефону, дані входу у соцмережі, номери банківських рахунків і т. д. Замисліться, така поведінка чоловіка може вказувати на нестабільність та відсутність довіри до вас. Якщо ви добровільно хочете поділитися деякими особистими даними, то це нормально. Але ніколи не робіть цього без свого бажання.

Читайте також: Материнство мені дається важко. У мене нема материнського інстинкуту.

Спілкування з батьками У багатьох родинах, прийнято так, що батьки допомагають своїм одруженим донькам і підтримують тісний зв’язок із ними. У свою чергу, також і діти всіляко допомагають своїм батькам. В цьому немає нічого поганого і ганебного. Здається, чоловік, навпаки, повинен радіти певній сторонній допомозі, тим більше від знайомих людей. Та ж баночка домашніх маринованих огірочків дозволить заощадити на витратах у супермаркеті. Якщо ваш чоловік просить припинити стосунки з батьками, висловіть свою думку і відмовте у цьому. Пам’ятайте, що батьки — найближчі люди.

Родина чи кар’єра? Часто після пологів жінка змушена залишити роботу і повністю присвятити себе догляду за дитиною. Так, мати грає більш важливу роль у вихованні малюка, ніж батько. Але і тато повинен брати участь у житті маленької людини. Бувають випадки, коли успішна кар’єра жінки змушує її замислитися — а чи варто кидати цю роботу? Найкращим виходом буде прийняття спільного рішення. Чи зможе батько залишитися вдома, щоб доглядати за дітьми, у той час як мати буде зайнята зароблянням грошей? Причин не кидати роботу після пологів може бути багато. Тому дружина має повне право сказати “ні”, коли чоловік просить присвятити себе тільки дітям.

Зустрічі з друзями одного з подружжя У кожного з подружжя є свої друзі, які з’явилися ще до шлюбу. Немає нічого поганого в тому, що чоловік хоче іноді проводити час зі своїми друзями. Будь-якій людині потрібен відпочинок від звичного оточення. Але якщо чоловік просить дружину відвідати його друзів, а вона не горить бажанням робити це, то цілком може відмовитися. У цьому немає нічого дивного, і не варто розцінювати це як прояв неповаги. Це друзі чоловіка, саме вони зав’язали дружбу, а не ви. Можливо, у вас навіть немає нічого спільного.