У чому ж заключається секрет у стосунках хлопця і дівчини?

У стосунках між людьми протилежної статі завжди виникають сумніви. Шкода, що цієї психології не вивчають у школах. Адже ми живемо у суспільстві в якому безпосередньо спілкуємось з протилежною статтю. І дуже добре, тому що саме так народжуються нові сім’ї, діти. Як же розібратися в психології стосунків між хлопцем і дівчиною?

Відповіді на декілька запитань, допоможуть тобі зрозуміти чи людина є твоєю другою половинкою.

Наскільки він близький із друзями та родиною і чи залежний від їх думки, чи може відстояти свою точку зору, у разі розбіжностей в поглядах.

Яке твоє відчуття поряд із ним? Чи з’являється у тебе упевненість в собі? Підбадьорює і чи хвалить хлопець тебе? Спілкування з протилежною статтю повинне збагачувати позитивом. У стосунки кожен повинен узяти максимум і рости духовно, морально і матеріально. Якщо один і партнерів «опускається на дно» за рахунок другого, то нічого хорошого у результаті від таких стосунків не вийде.

Чи терплячий твій обранець? Як показує статистика саме терплячість і толерантність чоловіка більшою мірою зберігає стосунки. Жінкам властива імпульсивність і непередбачуваність.

Якщо якийсь з пунктів тебе не влаштовує, то гарненько подумай, адже, швидше за все ці якості не зміняться з часом. Чи потрібний тобі хлопець, який, наприклад, у всьому слухається своїх батьків?

Читайте також: Найпростіший салат з пекінської капусти і апельсини

Важливим атрибутом у стосунках, є дружба. Навчись дружити зі своїм хлопцем і велика ймовірність, що у майбутньому він стане твоїм чоловіком. Уміння слухати і чути теж не менш важливо у стосунках. Навчись закривати очі на дрібні недоліки і буденні негаразди. Адже вони бувають у всіх.

Не чекай занадто багато чого від ваших стосунків. Ніхто не зобов’язаний вгадувати твої таємні бажання і приховані думки. Чоловіки набагато прямолінійніші жінок і їм не зовсім властиво вгадувати наші напівнатяки і ритися в причинах наших нескінченних образ. Умій поступатися своєму хлопцю. Адже в стосунках найголовніше знайти компроміс, а не перемогти! Це повинно бути золотим правилом. Постарайся наслідувати його сама і переконай в цьому хлопця.

І на кінець: твої відчуття, коли ти думаєш про свого хлопця? Якщо це справжні почуття, то вони здатні зігріти тебе, підняти настрій, позбавити від стресу і депресії.