Перейти до вмісту

У Держдумі пригрозили ракетним ударом по посольству США у Києві

Депутат Держдуми РФ та заступник комітету з нацоборони Юрій Швиткін заявив, що Росія має завдати ракетного удару по будівлі посольства США у Києві у відповідь на постачання в Україну пускових установок HIMARS.

На цьому він “наголосив” у коментарі російському медіа “Лента.ру”

“Це (постачання систем HIMARS) вкотре підкреслює рух крок за кроком до Третьої світової viйни з боку США. Слід розуміти, що ми маємо жорстко відреагувати. На мою думку, сьогодні реакція має відбуватися і на ті країни. , які постачають озброєння (в Україну)

І не просто знищувати інфраструктуру тощо, а я вважаю, головний центр ухвалення рішень – посольство США. Я думаю, що рано чи пізно це стане метою для збройних сил Росії, народної міліції “ДНР” та “ЛНР”.

Моя позиція – треба знищувати урядовий квартал у Києві, треба знищувати відповідні точки. Так, ця робота ведеться з боку міністерства оборони (Росії), але потрібно завдати більш масованих ударів.
Дивитись на це неподобство ми не будемо. Поки б’ють по одній щоці, іншу ми не підставлятимемо».

Швиткіна найбільше непокоїть, що при використанні установки HIMARS як оперативно-тактичний ракетний комплекс його дальність складе більше 195 кілометрів. На його думку, українське військово-політичне керівництво завдаватиме цими комплексами ударів по території РФ.

 

 

Читайте також: Українські захисники можуть відійти з Сєвєродонецька – Гайдай

 

 

За даними американських журналістів, уряд США вирішив надати тільки такий тип боєкомплекту, який дозволяє використовувати HIMARS як реактивні системи залпового вогню з дальністю ураження близько 80 км.

Водночас, російський депутат бравірував, що нібито в російській армії достатньо засобів протиповітряної оборони та радіоелектронної боротьби, які здатні завадити американським пусковим установкам.

Зазначимо:

Himars (High-Mobility Artillery Rocket System) є сучасним багатофункціональним комплексом на колісному шасі. Армія США використала їх під час військової кампанії в Іраку 2003 року та viйни у ​​Перській затоці.