fbpx

У мами Галі виявили рак і її не стало два роки тому. У той час маленькій Галинці було всього лиш 9 років. Батько одружився вдруге і привів в будинок нову жінку

Мачуха пішла до нерідної дочки з коробкою цукерок і почала просити грошей. Спочатку довго вмовляла. Галя ніяк не відреагувала на таке прохання. Тоді Зоя почала погрожувати, адже майже десять років вона виконувала для неї роль справжньої матері! У відповідь нерідна дочка, про яку згадали лише зараз, виставила мачуху з дому.

У мами Галі виявили рак і її не стало два роки тому. У той час маленькій Галинці було всього лиш 9 років. Батько одружився вдруге і привів в будинок нову жінку, яку звали Зоя. Згодом, Галя почала називати її мамою і все було добре, та раптом все змінилось…

Після того, як Зоя переїхала жити до нового чоловіка Андрія (батька Галі), то в селі почали говорити багато всього. Одні казали, що Андрій совісті не має, бо тільки жінки не стало, а він вже вдруге женився, а інші — тішились, бо Галя буде мати маму.

Галя була розумною дівчиною, добре вчилась у школі та допомагала батькові. Вона любила співати, адже мала просто неймовірний голос. Коли батько привів до хати нову жінку, то дівчинка дуже зраділа, адже тепер у неї міг би бути братик про якого вона так мріяла! Зоя завжди гарно ставилась до дівчинки, проте, коли появились  двоє близняток — Даринку і Маринку, то змінила думку про Галю.

Галя вже підросла, а тому могла допомагати своїй новій мамі по господарству: вона могла випрати речі, повісити на сушку, підігріти їсти та помити посуд. Проте, в той час, коли дівчатка Зої підростали, то вона чіплялася до Галі: то багато говорить, то мало робить, то їсть за чотирьох. Речі не носить, посуд б’є, іграшки ламає. Галя намагалася поговорити з батьком, але безрезультатно. Він просто відмахнувся – що хочете, те й робіть.

Читайте також Зараз я шкодую про те, що зробила. Я сама, власними руками зруйнувала стосунки зі своїми найріднішими людьми.

Пройшли роки і Галі, як могла, так і витримувала постійні цькування Зої. Потім дівчинці виповнилось 19 і завершивши навчання в коледжі, вона вирішила їхати шукати роботу у місто. Там у Галі справи пішли добре: вона знайшла хорошу роботу, винаймала житло з подругою та мала хлопця. До рідної хати вона приїжджати не спішила, тому влаштовувала своє життя у Львові. У 25 років вона вже купила собі машину та одружилась з Віталіком (хлопцем з коледжу), який мав чималі гроші. Та не про гроші йдеться! А про те, що Галя справді «вибилась» в люди і стала успішною жінкою.

 

Усі ці зміни звичайно, не покращували ситуацію з рідними. Галя все менше їздила до батька, а Зою вона не могла сприймати як рідну матір. Минали роки і тато Галі вийшовши на пенсію захворів на важку хворобу. Звичайно, Галя допомогла грошима і відвезла батька в Київ на лікування, проте вона не думала, що Зоя заздрісним поглядом подивиться прямо в гаманець дівчини.

У лікарні, Зоя почала говорити Галі про те, що її донька, а саме Маринка має дуже великі проблеми з грошима. Галя не хотіла слухати про це, бо переживала за батька та потім розмова таки повторилась.

Після того як батькові Галі стало легше, то Зоя вирішила навідати свою нерідну дочку Галю. До слова, Галя і її чоловік Віталік ще не мали дітей, а тому їздили подорожувати. Так ось в один день, коли Галя збиралась в чергову подорож, то почула стукіт у двері і побачила свою мачуху. Мачуха пішла до нерідної дочки з коробкою цукерок і почала просити грошей. Спочатку довго вмовляла. Галя ніяк не відреагувала на таке прохання. Тоді Зоя почала погрожувати, адже майже десять років вона виконувала для неї роль справжньої матері! У відповідь нерідна дочка, про яку згадали лише зараз, виставила мачуху з дому.

Через місяць Галі подзвонив батько. Безрезультатно. Тобто, результат один – у Галини своя правда і допомагати дорослим людям, які мають самі нести відповідальність за свої вчинки, вона не має наміру. Маринка кожен день плаче, а банки вимагають гроші. Але Галина не реагує.

facebook