Історії

У мене з сестрою були чудові стосунки, поки вона не почала, заздрити мені.

Моя сестра була моєю найкращою подругою ми ділились секретами та підтримували одна одну

Коли підросли стали разом ходити гуляти, були загальні подружки. А пізніше стали зустрічатися з хлопцями. У Наді  не було постійного парубка. Вічно їй що-небудь не подобалося, то шкарпетки не ті, то футболка пом’ята, то ще що-небудь.

Я познайомилася з Данилом. Він з друзями приїжджав до нас в село й багатьом відрізнявся від інших. Ми стали з ним зустрічатися.

Потім я проводила його в армію, дочекалася. Сестра казала навіщо мені його чекати може він взагалі там і залишиться.

Постійно налаштовувала проти. А я на своєму:

– Дочекаюся, бо люблю.

– Ну-ну, чекай.

Я тоді не розуміла чому сестра, так говорила. Тоді Даниїл пішов з армії, влаштувався на роботу. Через рік ми одружилися.

Читайте також: Важлива річ, яку може зробити людина – вчасно усвідомити обмеженість своїх ресурсів і почати витрачати їх ефективніше.

А через рік у нас появивилась донька. Жили не погано. Через півроку Надя  теж вийшла заміж, і також дочку. Відносини з сестрою стали не ті.

Я їй дзвоню, а вона не відповідає. Так потихеньку ми і перестали спілкуватися. Іноді зустрічалися на якому-небудь святі у батьків і то, толком не розмовляли.

Тоді я вирішила запитати у подруг, що з нею сталося. Тоді вони мені і сказали, що вона просто заздрить мені.

– Звідки така інформація? Здивовано запитала я.

– А вона відкритим текстом це все говорить. Заміж вийшла за красивого, вірного, працьовитого. Все їй на блюдечку з блакитною облямівкою.

Сказала одна з подруг. Сестра шукала собі чоловіка схожого на мого. Ось і вийшла майже за першого зустрічного, щоб довести, що вона знайшла не гірше мого. Виходить вона в усі намагалася копіювати мене.

Навіть зачіску зробила як у мене. Після народження дочки Наді чоловік став погулювати від неї, тягнув гроші з дому. А потім і зовсім став піднімати на неї руку.

Тоді вона з ним розлучилася. Поїхала в інше місто, там познайомилася з чоловіком і стала жити вже своїм життям.

І потихеньку у неї стало все налагоджуватися. Вона просто перестала копіювати мене. Але, наші відносини з нею поки так і не стали як раніше.