Перейти до вмісту

У мене зовсім немає часу на себе, і я все частіше стала замислюватися про розлучення.

Мій обранець був моїм ровесником. Після весілля я переїхала жити до чоловіка, а свою квартиру здала в оренду. Мені доводилося всю роботу по дому виконувати самій, чоловік не допомагав ні в чому. Але при цьому вимагав, щоб в будинку була чистота і порядок. Був дуже вибагливий у їжі, йому нічого не подобалося з того, що я готую. Через якийсь час мене стало напружувати моє заміжжя.

Останньою краплею стала поява в нашому будинку маленького онука чоловіка. Батьки віддали його на піклування дідусеві, а самі поїхали відпочивати. Всі турботи по догляду за дитиною лягли на мої плечі, так як чоловік не особливо проявляв родинних почуттів по відношенню до свого онука.

Читайте також На прасувальній дошці залишився лежати весільний костюм, а Світлана всю ніч проплакала. Наречений не брав слухавку і так і не передзвонив сам.

Мені самій доводилося гуляти з хлопчиком, вчити з ним уроки, годувати його і розважати. Я не готова була до такого повороту подій. У мене немає своїх дітей. І вся ця суєта мене дуже напружує. Моє життя після заміжжя стала тільки гірше, ніж до нього.

У мене зовсім немає часу на себе, і я все частіше стала замислюватися про розлучення. Дорогі жінки, якщо ви мрієте вийти заміж в такому віці, як я, подумайте гарненько. Воно вам треба?