У них почався роман та згодом Микола запропонував їй втекти з ним. Дівчина не тямила, що робить і продала бабусину квартиру, перевела гроші на свій банківський рахунок та втекла з хлопцем

Дівчина росла самостійно, бо основну частину життя батьки сварилися і не звертали на неї значної уваги. Потім батьки вирішили народити ще одну дитину, хлопчика, щоб хоч якось покращити свої стосунки. На той момент дівчині вже було 13 років, але братик не допоміг і батько покинув їх через рік.

Мама виховувала брата, а дівчина почала багато гуляти на вулиці і могла спокійно включити на всю гучність музику вночі. Згодом мамі це піднабридло і вона вигнала 18-річну доньку з дому.

Читайте також Одного разу жінці терміново потрібна була допомога мами. Але коли вона попрохала маму про допомогу, та розгнівалась і сказала, що в свої часи, вона й сама справлялася, а вони обоє з одною дитиною справитися не можуть.

Дівчина поїхала до бабусі в село і там поселилася. Бабуся завжди була їй рада, бо любила внучку. Вони жили у старій двоповерховій квартирі, бабуся працювала медсестрою і тому, коли її не було дома, внучка запрошувала друзів на вечірки.

Одного разу після вечірки приїхав хлопець, котрий мав забрати мого молодшого брата, це був її майбутній чоловік.

Йому тоді було 28, а їй 19. Проте сильна різниця у віці обом не завадила. Вона тоді вперше за всі роки закохалася, але всі знали про її поведінку і яка вона гуляща. Але напевно Сергію вона дуже сильно сподобалася, тому він не звертав уваги на те, що про неї говорили і так далі. Через шість місяців вони одружилися. Весілля справили скромно, в одному ресторані, де були: дівчина і її бабуся, наречений, мама і брат Сергія, і ще декілька свідків.

Вона ще тоді образилася, що в неї було не гучне весілля, а таке просте в родинному колі. Після весілля вони почали жити у квартирі, рік після того дівчина народила Сергію двійню, а саме двох хлопчиків. Чоловік був радий цій новині, але дівчина щось не дуже.

На початку з усім їй допомагала бабуся, але потім її не стало і дівчині прийшлося важко… Як-тільки синам виповнилося 3 рочки, вони пішли в садок, а їхня мати почала працювати в магазині. Там вона познайомилася з красивим хлопцем Миколою, який був не тутешнім, а приїхав сюди на заробітки.

У них почався роман та згодом Микола запропонував їй втекти з ним. Дівчина не тямила, що робить і продала бабусину квартиру, перевела гроші на свій банківський рахунок та втекла з хлопцем, залишивши записку з поясненням своєму чоловіку. Сергій пробував з нею поговорити, але вона лише сказала, щоб він подавав на розлучення і доглядав за дітьми, бо вона не повернеться.

Вони жили в гуртожитку Миколи рік. А потім хлопець її кинув. Вона залишилась одна і вирішила подзвонити колишньому чоловіку. Той холодно відповів і сказав, щоб поставила печатку в документах на розлучення, бо сини за нею не сумують і все кінчено.