Перейти до вмісту

У родині все краще діставалося Алісі. Нехай тепер за своїми батьками доглядає вона

Мати мені все життя розповідала, що я була небажаною дитиною.

А ось сестра моя стала бажаним малюком в сім’ї. Дівчинка відчувала, що її більше люблять ніж мене, тому росла примхливою і егоїстичною дитиною. Але батьки просто милувались її витівками.

Вона могла в будь-яку хвилину вийти гуляти, могла в будь-яку хвилину попросити гроші і цукерки. Я ж росла в небаченій суворості.

А далі мені довелося бути самостійною. У школі я сама вибивала собі дорогу. І далі в дорослому житті було те ж саме. А їй все було подано на золотому блюдечку.

Аліса росла милою і красивою. У 20 років я зрозуміла, що нічого не зміниться, просто зібрала свої речі і пішла з батьківського дому. Поїхала в зовсім інше місто. Вони мені не дзвонили. Дзвонила іноді я, а вони завжди відповідали занадто холодно.

Читайте також Фаршировані баклажани

Далі я зустріла у своєму житті дуже хорошого чоловіка, і він покликав мене заміж. А сестра моя Аліса так і не одружилася, дуже їй не подобалися кандидати.

Незабаром тато захворів. Чоловік мій досить заможний. Якось Аліса прийшла до мене в гості і стала мене дорікати в тому, що я посилаю їм у місяць мало грошей. Стала розповідати про нашу сім’ю, про дитячі роки. Мовляв, вони у мене були…

Коли вона зрозуміла, що їй не вдасться зробити з мене дурочку і виїхати з грошима, стала мене звинувачувати у всьому, у чому можливо ….

Я ж і без цього надсилала їм гроші кожен місяць, але, мабуть, зовсім даремно! Вони мені в дитинстві і 2 гривні не давали на морозиво. Я ходила по домівках, чистила чужі печі, дивилася за дітьми…

 

У родині все краще діставалося Алісі. Нехай тепер за своїми батьками доглядає вона, нічого до мене приїжджати раз на тиждень і тягнути гроші з мого чоловіка.

Але все одно я відправила їм кошти, досить не маленьку суму… Але, сподіваюся мене більше не згадають …