Перейти до вмісту

У світі дуже багато людей, стурбованих щастям оточуючих, хоча їм не завадило б потурбуватися своїм.

Краща мотивуюча фраза складається всього з трьох слів: «Ти не вічний». Я не намагаюся вас налякати, а просто говорю по суті. Для того, щоб стати щасливими, у нас є тільки одне життя. Іншої змоги у нас не буде. Замість того, щоб сидіти на місці й скаржитися на те, що займаєтеся нелюбимою справою, просто візьміть і перейдіть від скарг до дій.

У світі дуже багато людей, стурбованих щастям оточуючих, хоча їм не завадило б потурбуватися своїм. Знаєте, чому мені подобається робити інших людей щасливими та мотивувати їх до успіху?

Читайте також Мені це роками допомагало зберігати відносини.

Тому що я вже щасливий сам. Можливо, це звучить егоїстично, але в першу чергу потрібно зробити щасливим саме себе, а потім можна зайнятися і щастям інших людей.

Я прошу вас чесно запитати себе, чи робите ви зараз те, що робить вас більш успішним? Не тільки на роботі, але і просто в повсякденному житті. Щаслива людина усвідомлює, що набагато важливіше не те, скільки грошей вона заробляє, а те, як вона це робить.

Коли мені було трохи за 20, я проводив багато часу в оточенні людей, яким було більше ніж 90. Неважливо, де і коли я їх зустрічав – подорожуючи або працюючи в виноробній індустрії, – я просив їх розповісти мені про своє життя. Всі вони починали зі слів «Шкода, що…» Одні шкодували, що свого часу не працювали старанніше. Інші журилися, що проводили мало часу з близькими та коханими людьми. Треті – що не займалися тим, чим дійсно хотіли, а підкорилися волі батьків. Їм було шкода, шкода, шкода.