Перейти до вмісту

У Світлани є син від першого шлюбу. І саме цей фактор мене найбільше засмучує, якщо чесно.

Я зі своєю дружиною Світланою живу в шлюбі вже 7 років. Спільних дітей у нас поки немає. Хоча у Світлани є син від першого шлюбу. І саме цей фактор мене найбільше засмучує, якщо чесно.

Мені постійно здається, що дружина не впевнена в тому, що хоче провести зі мною решту свого життя, бо я їй був потрібен в якості підтримки після того, як вона розлучилася зі своїм чоловіком.

Справа в тому, що ми познайомилися з Світланою, коли вона вже чекала дитину. Вона розлучилася зі своїм чоловіком на той час. Ми одружилися ще до появи  сина. Хлопчик знає, що у нього інший рідний батько, але все ж кличе мене татом. І я виховую його, як свого рідного сина.

Я практично найщасливіша людина на землі. Однак спільних дітей Світлана не хоче. Постійно знаходить відмовки: то синові треба ще підрости, то на роботі скоро підвищення і так далі.

 

Читайте також І вони мені проходу з дня хрестин не давали з тими грошима. «Мусиш дбати про похресника, ти ж друга мама. Он кум, памперсів на три тисячі привіз, а ти й копійки з хрестин не дала.»

Ще й моя мама постійно засмучує мене щодо цього. Вона впевнена, що Світлана погодилася стати моєю дружиною аби не залишитися одній з дитиною, а насправді вона мене не кохає зовсім. Я не хочу вірити в подібне. Адже всі сім років ми жили добре.

Дружина у мене дуже добра і турботлива. Завжди зустрічає з роботи, робить приємні сюрпризи, ніколи не влаштовує суперечок. Всі знайомі і друзі вважають нас ідеальною парою.

Але недавно в місто повернувся рідний батько нашого сина. До цього він жив в іншій країні і не думав про те, що у нього дитина росте. А тут приїхав і різко виявив бажання спілкуватися з сином. Ми запитали у сина, і він теж захотів з ним бачитися. Мене це засмучує сьогодні, щиро кажучи, але все ж я не маю права перешкоджати їхньому спілкуванню. Мене більше здивувало те, що моя дружина цілком спокійно до цього поставилася, особливо не враховуючи мою думку. Таке враження, що її образи на цю людину спокійно минули.

І ось сьогодні я прийшов раніше з роботи і виявив, що обручка дружини лежить на полиці. Мене це здивувало. Дружина в цей час була на роботі. Навіщо вона її зняла? І на роботу чи вона взагалі пішла? Після роботи Світлана відразу ж наділа обручку на палець і почала займатися своїми справами. Нічого незвичайного я в її поведінці не побачив. Однак тепер у мене є сумніви. А що, якщо вона знову відновила спілкуванням з колишнім чоловіком? Адже любила вона його раніше?