Перейти до вмісту

У цей момент я настільки був злий, що ледве стримався все висловити дружині і дати їй стусана. Хоче сидіти у мене на шиї і не працювати

Миодружені 8 років. Дітей ми не маємо. По початку, коли ми ще зустрічалися, дружина закінчувала останній курс свого інституту і трохи підробляла там же секретарем за копійки.

Потім ми зіграли весілля і стали жити разом. Кожен влаштувався на роботу. Я в хорошу фірму по своїй інженерної спеціальності, а дружина пішла працювати менеджером з продажу пластикових вікон.

Вже давно я їй казав:

-Іди працювати в школу, адже ти шкільний учитель, попрацюєш, може сподобається і втягнешся.

Вона відповідала категорично:

-Ні, я проти, тільки не туди, побачила я на практиці як там жахливо поводяться діти і на них доведеться постійно кричати.

Загалом, так ми з нею і не домовилися. Залишилася працювати менеджером на ненависній роботі.

Попрацювавши так пару років, як-то ввечері, коли я прийшов з роботи, дружина мені сказала, що її звільняють з роботи, тому що криза, замовлень немає і фірма закривається.

Читайте також:Моя донька хоче ще одну дитину, але вона і за цими що є не доглядає, все впаде на мої плечі

Так буває. Довелося їй шукати іншу роботу. Тільки ось шукає вона її досі вже третій рік!

Я йду на роботу, а дружина ще спить. Приходжу – вона лежить на дивані перед телевізором і з працюючим планшетом. І так триває вже досить довго. Якось я її запитав:

-Ну як пошуки роботи? Чи ходиш на співбесіди?

Вона відповідає:

-Роботи нормальної немає, всюди тільки одні продавці на касу потрібні. А я цього не хочу. Мені потрібна нормальна робота в офісі за комп’ютером і з кавою.

У цей момент я настільки був злий, що ледве стримався все висловити дружині і дати їй стусана. Робота, бачте, їй не підходить, кава їй в офіс потрібен. Якщо припре, то на будь-яку роботу погодишся. А тут, королева така начебто лежить.

Подумав, подумав я і вирішив, що грошей їй давати більше не буду кишенькових. Продукти буду купувати тільки сам, речі буду купувати тільки найнеобхідніші, а все інше потрібно буде погоджувати зі мною.

Подивимося, як вона себе поведе. Якщо буде розумна, то зрозуміє і візьметься за себе. Якщо немає, то навіть не знаю …

Ось так ми і живемо. Не повторюйте моїх помилок.

Змушуйте дружин працювати, це їм необхідно не тільки в плані фінансового благополуччя, а й для загального розвитку, адже робоча обстановка стимулює людину на розумовий розвиток, досвід спілкування і догляд за собою.