Перейти до вмісту

Українська співачка Ірина Федишин організувала збір коштів через свій благодійний фонд на потреби українських військових

Гроші співачка збирає через свій благодійний фонд.

Ірина Федишин не змогла залишатися осторонь та організувала збір коштів через свій благодійний фонд на потреби українських військових.

У своєму відеозверненні вона відзвітувала, що на рахунок надійшло вже 300 тис грн. За ці гроші співчка замовила 310 пар взуття, 80 з яких постачальники дали безкоштовно. Також, було придбано 20 касок, 20 рацій, ліки, павербанки для тих, хто обороняє нашу країну. На даний час на рахунку благодійного фонду залишилося 6 тис грн.

Читайте також: Новини міста: з 1 квітня у Івано-Франківську розпочалася онлайн реєстрація дітей у навчальні заклади та садочки

Ми зробили вже багато хороших справ для наших захисників, завдяки вашій допомозі. Для них і для нас це важливо: допомагати, підтримувати і працювати кожен день для нашої перемоги. Тому ми продовжуємо боротися на всіх фронтах з повною енергією. Особлива потреба є в бронежилетах, тому будемо направляти кошти на їх закупівлю.