Перейти до вмісту

Українці обурені національним журі, яке жодного балу не дало Польщі 

Український гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania підкорив європейську публіку та посів заслужене перше місце. Але замість того, щоб радіти від музичної перемоги, українці вибухнули негативними коментарями на адресу журі, яке примудрилося поставити Польщі нулі.

ТСН.ua зібрав усе, що відомо про скандал та як українці в Мережі масово хейтять журі за такі оцінки нашим сусіднім країнам.

Окрім глядачів оцінки на “Євробаченні” виставляє також журі від кожної країни-учасниці. Національні журі цього року дали такі бали Україні: Польща – 12 балів, Молдова – 12 балів, Латвія – 12 балів, Румунія – 12 балів, Литва – 12 балів, Німеччина – 10 балів, Ісландія – 10 балів.

Читайте також: Стало відомо, чи українці будуть отримувати повістки в додатку “Дія”

Україна не дали жодного балу Польщі, яка підтримує країну у Bійні з Росією, прийняла найбільше біженців та віддала нам на “Євробаченні” у Турині максимальні бали – як від журі, так і від глядачів. Таке рішення неабияк обурило українських глядачів, які водночас, на відміну від журі, також оцінили польського виконавця максимальним балом – 12.

До слова українське журі також поставило “0” Литві та Румунії, які також підтримують Україну. Натомість 12 балів віддали Великій Британії, 10 – Португалії, 8 – Нідерландам.