Перейти до вмісту

Ультразвукова кавітація: ефективний та безпечний метод зменшення обсягів жирових відкладень та лікування целюліту, без хірургічного втручання

У сучасному світі більшіть людей, так чи інакше, незадоволені своїм тілом. Навіть якщо ожиріння і зайва вага – не ваша проблема, то, напевно, невдоволення деякими ділянками тіла з надлишковими відкладеннями вам знайоме. До цих пір в світі естетики були доступні тільки засоби, що поліпшують структуру жирової тканини. Реальне руйнування і механічне видалення проблемних ділянок давала лише процедура ліпосакції.

Сьогодні ми розкажемо вам про ефективний та безпечний метод лікування целюліту та скорочення обсягів надлишкових жирових відкладень – кавітацію або, як її ще називають кавітаційну ліпосакцію. Завдяки кавітації, ви зможете досягнути бажаного результату, без хірургічного втручання.

Показання для процедури:

√Лікування жирових відкладень в проблемних зонах:

–  стегна, сідниці

– живіт

– бічні поверхні

–  спина

– зона галіфе

– руки

√ Зменшує обсяг підшкірно-жирової клітковини
√Зменшує прояв фіброзу
√Коректує в’ялість та зниження еластичності шкірних покривів

Читайте також: Як правильно наносити туш, щоб вії були густими, довгими та красивими: таємниці, які приховують від нас візажисти

Дії ультразвукової кавітації:

Під час процедури кавітації генеруються спеціальною апаратурою низькочастотні ультразвукові хвилі, які впливають на жирову тканину, викликаючи в ній ефект кавітації: утворення мікробульбашок. Вони збільшуються в розмірах, розм’якшують жир і руйнують мембрану адипоцити – клітини яка зберігає жир. Таким чином, руйнується сам резервуар для зберігання жиру, і вже в цьому місці жир не буде відкладатися. Ультразвукове випромінювання діє тільки на жирові клітини, руйнуючи тільки їх. Вивільнені тригліцериди, з яких складаються жирові клітини, виводяться з міжклітинної простору за допомогою природних метаболічних процесів.

Ця процедура зовсім безболісна. Робочою маніпулою апарату фахівець обробляє проблемну зону тіла. Тривалість процедури ультразвукової кавітації триває не більше 50 хвилин. Сеанси рекомендується проводити не частіше 1 разу на 5 днів. Курс 4-5 сеанси.

Ефект від процедури:

Ефект від процедури ви зможете побачити уже після першого сеансу: обсяг жирових відкладень в проблемній зоні зменшується на 2-4 см. Протягом наступного тижня ефект посилюється. Найважливішим ефектом також є відновлення кровообігу і стимуляція фібробластів, що сприяє підвищенню еластичності шкіри, виключає в’ялість і обвисання.

Для кращого ефекту і прискорення процесу виведення продуктів розпаду жирових клітин через кровоносну і лімфатичну систему рекомендуються процедури пресотерапії.

Переваги ультразвукової кавітації:

1.  Неінвазивність

2. Безболісна процедура, не вимагає наркозу

3.  Відразу помітний естетичний результат

4.  Короткий час процедури

5.  Нетравматично

6.  Відсутність терміну реабілітації