Перейти до вмісту

Усе життя сестра завидувала мені та старалася жити моїм життям. Але як тільки вона перестала це робити, потихеньку у неї стало все налагоджуватися

Жила я з сестрою і батьками у невеликому містечку. І ще з самого дитинства ми були з Уляною накращими подружками та багато часу проводили разом. Ставши старшими, ми ходили разом гуляли, завжди сиділи вечорами та ділилися різними секретами.

Коли я закінчила школу, у мене появився хлопець, а у Уляни не було постійного хлопця. Вічно їй що-небудь не подобалося, то говорить не так, то молодий, то ще щось …

Мій Андрій був дуже красивим та гарно ставився до мене, усі дівчата завидували мені. Прозустрічалися ми пів року і Андрій пішов до армії, я чекала його. А Уляна все мені говорила, та навіщо тобі його чекати, дивись скільки інших хлопців бігає за тобою.  Постійно налаштовувала мене проти нього. А я чекала його, адже дуже сильно любила.

Я тоді не розуміла чому сестра, так говорила. Коли Андрій повернувся з армії, він знайшов хорошу роботу та зробив мені пропозицію. Через пів року ми відгуляли весілля, а ще трошки згодом у нас появився синочок. Жили ми в злагоді.

Читайте також: Раз і назавжди: які чоловіки за знаком Зодіаку залишаються вірними своїй дружині до кінця життя

Через рік Уляна теж вийшла заміж та переїхала жити до чоловіка у інше місто. Я все дзвонила до неї, хотіла знати як у неї справи, а вона не хотіла зі мною спілкуватися. Тоді я вирішила, що теж більше не буду дзвонити. Ми зустрічалися з нею, тільки коли разом приїздили у гості до батьків, і там вона мене теж уникала.

Тоді я подзвонила до її подружки, щоб дізнатися, що сталося з Уляною. Вона сказала, що нічого серйозного, що сестра мені просто завидує.

– Нель, а звідки така інформація? – здивовано запитала я.

– Ну дивись, чоловік у тебе красивий, роботящий, любить та підримує тебе. Все у тебе добре. – відповіла мені подружка.

Уляна завжди шукала собі чоловіка схожого на мого Андрія. Завжди намагалася копіювати мене. Ось і вийшла майже за першого зустрічного, щоб доказати, що знайшла не гіршого за мого. Після дитини, чоловік Уляни, знайшов собі іншу жінку, а її з сином покинув.

З часом, Уляна познайомилася з чоловіком, переїхала в інше місто і стала жити уже своїм життям. Вона просто перестала копіювати мене, і потехеньку у неї все налагоджувалося …