Перейти до вмісту

Усе життя я мріяла про красивого та доброго чоловіка, щирі почуття. А отримала повного егоїста, який жив тільки у своє задоволення

Я завжди мріяла, що коли виросту, у мене буде зразкова сім’я, щирі почуття та красивий і добрий чоловік. Але не так все сталося, як гадалося. Заміж я вийшла за повного егоїста, який думав тільки про себе.

Наші почуття згасали на очах і я нічого не могла вдіяти. Роботу Максим не міг знайти, думала про все та забезпечувала сім’ю я. Одного дня, коли я повернулася з роботи дуже виснажена, сказала йому, що якщо не може влаштуватися на роботу тут, то нехай пробує їхати закордон. А він не послухав мене, ще й обізвав істеричкою. Тоді я дала собі слово, що недозволю такого ставлення до себе жодному чоловіку.

Читайт також: 3 знаки Зодіаку, які не вміють дружити: з ними найкращими подружками ви точно не станете

На наступний день, чоловік прийшов додому і сказав, що знайшов хорошу роботу у столиці. Масим зібрав речі і поїхав на випробовувальний термін у інше місто. Я йому повірила черговий раз. Але через два тижні, я зустріла свого ненаглядного на вулиці, і виявилося, що ніякої роботи він не знайшов, а жив у своїх родичів. Це була остання крапля і я вирішила подати на розлучення.

Спочатку він дзвонив до мене, погрожував мені та говорив огидні речі. Але згодом подзвонив, просив вибачення, обіцяв виправитися та казав, що не може жити без мене. Цього разу я не повелася на його слова, і все ж таки вирішила, що з цією людиною у мене ніколи нічого спільно не буде …