fbpx

Усе зруйнувалося в один день після телефонного дзвінка, що пролунав декілька днів тому. Я рідко відповідаю на такі дзвінки, але тоді автоматом підійняла слухавку. Тоді у трубці я почула голос жінки

У шлюбі з Андріє ми вже 11 років, і поруч з ним я почуваю себе щасливою. У нас є дві донечки, всі вихідні ми проводимо разом, то в кіно з дітьми, то в парк погуляти. Я завжди вірила в те, що наша сім’я є ідеальною і ніщо не може це змінити. Я кохаю чоловіка, він мене, діти підростають, вже в школу ходять.

Усе зруйнувалося в один день після телефонного дзвінка, що пролунав декілька днів тому. Тоді я відвела дівчаток на плавання й повернулася додому. Розділася, як раптом задзвонив у мене телефон, і номер був незнайомий. Я рідко відповідаю на такі дзвінки, але тоді автоматом підійняла слухавку. Тоді у трубці я почула голос жінки.

Дівчина спершу привіталася, а потім сказала, що кохає мого чоловіка, а він її. Я спершу не зрозуміла, що відбувається, а дівчина продовжувала щось розповідати. Я просто кинула слухавку. Я почала шукати виправдання такому дзвінку, думала, що це якась помилка, але загалом вечір був зіпсований. Того вечора, Андрій забрав дітей з тренування й вони гуртом приїхали додому.

Читайте також: Часникова паста з зеленню на зиму

У той момент мені було дуже погано, мене переповнювала тривога, я не могла повірити, що чоловік може мене покинути й піти до іншої жінки. І все те, над чим ми працювали всі ці роки, просто розвалиться. Чоловіки сіли одразу за стіл, і ми почали вечеряти.

Я не знала, як маю поговорити з чоловіком за телефонний дзвінок, тому в здогадках провела безсонну ніч. Вранці з головним болем пішла готувати сніданок. Дівчата швидко поснідали і пішли в школу, а ми з чоловіком залишилися наодинці. І я вирішила переконатися, правда все це чи ні.

Андрій мене спокійно вислухав, ніби й очікував цієї розмови, і не став нічого заперечувати. Я тоді зрозуміла, що ця дівчина його коханка. Правда, він сказав, що з сім’ї не піде, і припинить спілкуватися з дівчиною. В той вечір він приніс букет квітів, ставав на коліна й просив вибачення. Я дійсно вірила, що він шкодує про свій вчинок, але не знала, як відновити довіру в наших стосунках.

З дому я його не вигнала, але підпустити до себе не можу. Вже декілька днів так і живемо просто як співмешканці. Я не знаю, що мені робити, адже я його дуже сильно кохаю, а пробачити не можу ….

Позначки:
facebook