Перейти до вмісту

Усі три роки чоловік жив та відпочивав на мої кошти, а свою зарплату відкладав на квартиру. Згодом ми вже знайшли квартиру про яку так довго мріяли,і тут чоловік заявив мені, що має іншу і подає на розлучення

З Олексієм після одруження ми жили разом вже три роки на орендованій квартирі. Все у нас було добре, сварок та обід у нас не було, я завжди намагалася згладити всі гострі кути. Працювали ми на хороших роботах, старалися відкладити гроші, щоб взяти собі у кредит квартиру. З Олексієм ми договорилися, що свою зарплату він буде відкладати на перший внесок, а за мою ми будемо жити.

Ми обмежували себе у всьому, і тут чоловік запропонував за мої відпускні поїхати на море, щоб хоть трошки відпочити та розвіятись. Ми поїхали до Греції та круто відпочили.

Згодом ми вже знайшли квартиру про яку так довго мріяли й мали заплатити перший внесок з відкладених Олексієм грошей, як той мені відразу сказав, що подає на розлучення, ніби то через мою зраду. Я була шокована з таких тверджень, адже ніколи не дозволяла собі зайвого. Але чоловік не хотів слухати мене та стояв на своєму.

Читайте також: Смачний салат на зиму з кабачків та сардини: вам точно сподобається

Я нічого не розуміла. За що? З чого він зробив висновки, що я йому зраджую. В кінцевому результаті, ми все ж таки розлучиися.

З часом я дізналася, що мій Олексій на той час уже мав іншу жінку і весь цей час просто шукав причину, щоб розлучитися зі мною. Усім він розповідав, що я не та жінка, з якою він готовий прожити до кінця життя. Ще в шлюбі він не хотів ділити зі мною власні кошти, тому всі гроші він ховав, а на карточці залишав деяку суму, щоб не викликати підозр.

Всі ці три роки він жив та відпочивав за мої кошти, а я зараз навіть нічого взяти з нього не можу. Як можна бути таким підлим та дешевим, не розумію …