В день виписки невістка повідомила, що відмовляється від малюка, бо не хоче виховувати хвору дитину

В мене в голові весь цей час лише одне запитання: як вона могла залишити свою рідну дитину?

Я б не змогла носити під серцем дев’ять місяців малюка, а потім залишити через те, що він з недугою. Мій син одружився вже дорослим чоловіком – у 39 років. А обрав він собі в дружини також зрілу жінку, на той час Тані було вже 36. Ми відсвяткували їхнє одруження в дружньому сімейному колі, а ще через два роки Таня чекала дитину.

Це її перша дитина, тому ми всі дуже хвилювалися. Син піклувався про свою Таню та супроводжував навіть під час пологів. Лікарі повідомили, що хлопчик хворий і це захворювання буде супроводжувати його все життя.

Читайте також Наразі чоловік гордиться, що в нього найкраща дружина.

Тоді ми були шоковані цією новиною, а Тетяна замкнулася в собі. В день виписки невістка повідомила, що відмовляється від малюка, бо не хоче виховувати хвору дитину. Я намагалася з нею поговорити, але її було не переконати.

Тоді почала говорити з сином. Намагалася донести, що це рідна його частинка, єдиний син, про якого він так довго мріяв.

Невже він залишить його? Яке життя його чекає без любові і турботи? Тим більше діти приносять лише радість своїм батькам.

Я тоді не спала всю ніч, а всі мої думки були поряд з внуком. Я ще думала, що невістка прийняла спонтанне рішення і ми зможемо її переконати. Ми з сином вирішили, що забираємо малюка. І тоді нам Таня влаштувала справжній скандал.

Вона сказала, що не буде виховувати цю дитину. Ми не брали її слів до уваги, а просто забрали хлопчика додому. Невістка взагалі не підходила до маленького Іванка. А потім зібрала речі та пішла.

Ми були шоковані, але ні разу не пожаліли про своє рішення. Роману зараз дуже важко, а я намагаюся підтримати його та у всьому допомагаю.Так і живемо втрьох: я, син та онук!