Перейти до вмісту

В меркантильності жінки немає нічого поганого.

Багато хто засуджують меркантильність.  А на думку багатьох експертів, жінка повинна бути меркантильною. На те є кілька причин.

За жінкою право вибору

Згідно з дослідженнями вчених, еволюція зробила жінок головними у коханні і в продовженні роду. Народження дитини — це неймовірна праця і нелегке завдання, тому мати може і повинна вибирати  того чоловіка, який забезпечить дах і їжу її дітям.

Якщо є можливість, чому б нею не скористатися

Як то кажуть, попит народжує пропозицію. Багато чоловіків самі готові робити дорогі подарунки жінкам заради їх уваги. У цьому немає нічого поганого і ганебного. Жінка може попросити подарунок або «присмоктатися до гаманця» свого супутника. Це не злодійство, адже чоловікам подобається робити приємне для коханої жінки. Головне — не маніпулювати чоловіком заради вигоди.

Жінки можуть вимагати плати за свою працю

Буває так, що представниця прекрасної статі працює на роботі п’ять днів на тиждень, а потім ще сидить з дітьми вечорами, не займаючись тим, що їй подобається. В такому разі вона повністю заслуговує подарунків і додаткового фінансування від чоловіка.

Читайте також: На що звертають увагу чоловіки при першому побаченні.

Високі ризики

Жінка просто дуже вразлива, тому їй потрібні гроші для життя в той час, коли вона безпорадна. Це як в стародавні часи — чоловік повинен був принести м’ясо, тому що жінка сама не зможе зловити здобич.

Так чи інакше, в меркантильності нічого поганого немає. Головне, щоб жінка теж щось давала натомість,кохання і увагу своєму чоловіку.