Перейти до вмісту

В мого чоловіка є коханка. Але я боюсь признатись йому що мені відомо про зраду.Не хочу розлучення.

Скільки разів я чула і читала, що не лізь, куди не треба, але жіноча цікавість перемогла – і тепер я не знаю, що робити.

З чоловіком ми разом вже 5 років. У нас двоє маленьких дітей. Всі ці роки я була твердо впевнена, що мій чоловік – найкращий чоловік на світі і найкращий тато для дітей. Я, також, була впевнена, що я – єдина жінка в його житті – найулюбленіша і найкраща.

Він працює з раннього ранку і до пізнього вечора – старається для мене і дітей. Він нас повністю забезпечує, і ми ні в чому не маємо потреби. Звичайно, я розумію, що йому треба відпочивати і ніколи не напружую його дітьми, сама роблю всю роботу по дому і відпускаю попити з друзями пuво.

Читайте також: Ця річниця обернулася для мене неприємним сюрпризом,5 років він був для мене найбільш люблячим і уважним чоловіком, а тут таке ставлення до мене.

Нещодавно він ходив з друзями в лазню, прийшов напідпuтку і відразу ліг спати. І тут моргнув його телефон – прийшло СМС. Раніше я ніколи не брала його телефон, тому що повністю йому довіряла, а тут як на злo подумала: може хтось із друзів, у справі. Те, що я побачила було жаxливо. Там було фото молодої дівчини, яка нахабно посміхалася. Я довго мyчилася і не витримала – зателефонувала дружині одного з друзів, який теж повинен був бути в тій лазні і дізналася, що ця сім’я у батьків в гостях, і ні в яку лазню її чоловік не ходив, і навіть не збирався. Тоді, я подумала: ну, може, цей просто не пішов, але, адже, їх збиралося 7 осіб (так чоловік сказав), хтось же так пішов. І я почала обдзвонювати інших, яких знала. Виявилося, ніхто ні в яку лазню не ходив, і всі ті люди – вдома.

Я довго думала: як так? Де ж тоді був мій чоловік? Невже може так бути, що у нього інша жінка? А як же я? А як же наші діти? А якщо, раптом, він захоче нас покинути і піде до неї, що я буду робити? Адже у мене немає свого житла, немає освіти, ну, крім школи, і я ніколи не працювала. Він мені відразу, коли ми одружилися, сказав, що його дружина повинна сидіти вдома і виховувати дітей.

Тепер, я сиджу, плaчу і не знаю, як бути? Запитувати у нього боюся – боюся дізнатися правду. Дружини, яким я дзвонила, напевно розкажуть своїм чоловікам, а вони в свою чергу скажуть моєму, що я все знаю. А раптом, він захоче зі мною рoзлучитися, це що, мені тоді доведеться йти працювати? Ну, ось, що йому не вистачає? Вдома завжди чисто, на столі вечеря, діти доглянуті, ну що ще треба?

Як я себе, зараз, лаю, ну навіщо я полізла в цей телефон – адже кажуть розумні люди: не треба брати чужі речі, менше знаєш – краще спиш.