Перейти до вмісту

В сучасному суспільстві модно бути молодим і юним.

І досі багато прекрасних дам думають, що юний вік — пропуск в країну неймовірних можливостей. Однак якби вони прислухалися до порад психолога і прийняли себе відповідно до реального віку, багатьох проблем вдалося б уникнути. Крім того, піднявшись над ситуацією, можна чітко і тверезо оцінити свої можливості. І в підсумку опинитися на зовсім іншому, раніше недоступному рівні.

 

Читайте також  Mультфільми з новорічним настроєм

 

Розпрощайтеся з негативними думками з приводу свого віку. Завжди пам’ятайте, що вік — це ваш досвід, це ваша усвідомленість. Погодьтеся, якби вам було 18, то навряд чи ви були б зараз такою досвідченою, розумною і цікавою людиною.

Думати, що вам 18 років, коли насправді з дзеркала дивиться 45-річна жінка — прямий шлях до конфлікту з собою. Навіть якщо ви знаходите себе молодою, тому що ви енергійні і амбітні, це лише означає, що ваша активність відповідає вашому справжньому віку.

Ваша душа росте і дорослішає разом з вашим тілом, прийміть це.

 

На думку фахівців, головна проблема всіх людей в більш зрілому віці — жаль про втрачені можливості.

Спочатку навчання, потім працевлаштування і кар’єра, створення родини, паралельний духовний і матеріальний ріст — все це дозволяє не замислюватися про вік. А тоді виповнюється 45, і раптом виникають думки, а чи про це я мріяла все своє життя.

Саме в усвідомленому, зрілому віці ваше першорядне завдання — сконцентруватися на тому, щоб реалізувати всі свої бажання і мрії: зараз у вас є час, сили і можливості, ви перебуваєте в найкращому віці для їх реалізації.

 

Почніть з того, щоб без кокетства говорити про цифри в паспорті, забудьте побитий аргумент, що жінок не питають про вік.

Випробовуйте гордість за отриманий досвід і знання, а також той шлях, який ви виконали. Більш впевнена в собі жінка викликає більшу повагу з боку оточуючих, що створює відчуття метелика, легко пурхає по життю. А це, погодьтеся, може цілком омолодити вас в очах інших людей.

Машини часу не існує, тому не варто згадувати про минуле, краще сконцентруйтеся на сьогоденні. Живіть тут і зараз, сприймайте кожен день як єдиний: невідомо, що чекає вас в майбутньому, у вас є тільки тут і зараз. І тоді питання про прийняття себе не стоятиме.