Перейти до вмісту

В цій ситуації моя дружина веде себе дуже не розумно, а її рідня – хитрюща. Особливо – старша сестра.

В цій ситуації моя дружина веде себе дуже не розумно, а її рідня – хитрюща. Особливо – старша сестра. Це ж ясно, як Божий день: тільки батьки переїдуть в квартиру дружини, яку вона зараз здає, вони одразу приберуть її до рук. Сестра обіцяє платити моїй дружині за проживання батьків в її квартирі, та я в це ні хвилини не вірю!

Перед самим одруженням мені батьки купили квартиру. Моя дружина має теж є однокімнатну квартиру, що дісталася їй в спадок від її рідної тітки. Вона там жила, поки була сама, а тепер здає. Нам ці гроші не зайві, бо зарплати невеликі, а дружина зараз не працює, в декретній відпустці з донькою.

Старша сестра моєї дружини зі своєю сім’єю, чоловіком і двома дітьми, живе разом з батьками в трикімнатній квартирі. Вони всі домовилися, що бабусина квартира буде моїй дружині, а сестра успадкує квартиру батьків.

Читайте також І можете собі уявити – біля зупинки бачимо мою маму, яка сидить з простягнутою рукою і просить милостиню. Я ледве зі сорому під землю не провалилася

Поки у сестри діти були маленькі і їй потрібна була допомога батьків, її все влаштовувало, а зараз вона хоче жити окремо і говорить моїй дружині, що батьки можуть жити в її однокімнатній квартирі, вона все одно там не живе.

Коли дружина мені сказала про це, я здивувався, як її сестра спритно все влаштувала. Сама залишається у великій квартирі, батьки будуть жити окремо, а моя дружина залишиться ні з чим.

Коли ми, обговоривши таку ситуацію, відмовилися, сестра сказала, що буде платити за батьків орендну плату. Але це взагалі вже за межею розуміння. Та й не вірю я, що вона буде платити! Нехай тільки переїдуть, як відразу скажуть, що це їх квартира.

Не можу зрозуміти таких людей. Я пропоную дружині продати цю квартиру і вирішити проблему. Нехай сестра розмінюється з батьками або купує собі житло, адже батьківська трикімнатна в будь-якому випадку залишиться їй.

Але дружина не погоджується, каже, що не хоче псувати відношення з рідними, а ще боїться, що в разі розлучення, їй нікуди буде йти. Ми просто зайшли в глухий кут. Думаю, що вона піде на поступки матері і сестрі, і я нічого не зможу зробити. Але мене не влаштовує така ситуація! Що мені робити, як переконати дружину? Адже я стовідсотково правий і буде все точнісінько так, як я передбачаю!