Перейти до вмісту

В Україні пожежу в Бєлгороді висміяли мемон з українськими птахами, а от у країни-агресора паніка, дивуються в стилі “а чому нас, за що?”

У Росіян паніка, але в Україні почали з’являтися меми, що підірвали нафтобазу ті самі птахи, про яких так багато розповідали в російському Міноборони

В Україні почали з’являтися меми, присвячені пожежі на нафтобазі в Бєлгороді. Українці натякають, що підірвали нафтобазу ті самі птахи, про яких так багато розповідали в російському Міноборони.

У росіян через пожежу розпочалася справжня істерика.  Громадяни країни-агресора, яка уже більше місяця бомбить мирні українські міста, дивуються в стилі “а чому нас, за що?”.

Читайте також: В Україну відправлять з Австралії бронетехніку місцевого виробництва, на просьбу президенда Володимира Зеленського.

Вони масово цікавляться, де ж хвалена міць російської армії, ППО, прикордонники та ФСБ.

У них зявилася підозра, що бравурні звіти Міноборони про розгром української армії, про відсутність в України авіації та про те, що з дня на день Росія отримає перемогу у війні – м’яко кажучи, не відповідають дійсності.