Перейти до вмісту

В житті діє принцип бумеранга – будь-які наші вчинки стосовно інших згодом повертаються назад. Тільки від нас залежить – що ми отримаємо…

Що може підняти нам, жінкам, настрій? Серед багатьох засобів (напевно, багато хто погодиться) – це придбати собі якусь річ. От і я недавно в очікуванні весни купила на розпродажі обновку та, отримавши радість у пакеті, на крилах поверталася додому. Як кажуть, дрібниця, але все одно приємно.

Сіла у тролейбус (хоч на чомусь, думаю, зекономлю) біля вікна. Це моє улюблене місце: їдеш, споглядаєш вулиці, про щось своє думаєш. Ось і знову замріялася… Схаменулася, коли тролейбус уже спинився на потрібній мені зупинці. Зірвалася й кинулася до виходу. Ледве встигла: за мною відразу зачинилися двері.

Прийшла додому, і лише тоді мене осяяло: нема торбинки з обновкою!.. Забула в тролейбусі. Халепище… Як ошпарена вискочила з дому. Оскільки тролейбус їздив по колу, вирішила чекати на зупинці. Добре, що запам’ятала кондукторку – чорнява дівчина. В голові зі швидкістю світла проносилися думки – від вкрай песимістичних («Уже давно забрали і зникли» або «Може, пішов у депо») до обнадійливих («А раптом пакет ще на місці?»). Хвилини тягнулися наче години. Нарешті підійшов той тролейбус. Влетіла в салон – і відразу до місця, де сиділа. Там нічого не було. Усе всередині похололо. Але не втрачаючи надії, підійшла ще до кондукторки і запитала:

Читайте також Через нещасне кохання пішла Олеся в монастир. Там і знайшла вутрішній спокій

– Ви часом не знаходили пакет он біля того місця? А то я їхала і забула забрати… Роззява…

Дівчина зміряла мене підозрілим поглядом, а потім посміхнулася:

– А ми вже думали еменесників викликати. Хтозна, що в пакеті… А раптом – вибухівка? Часи тепер непевні…

Вона рушила до салону водія і винесла мені торбину.

– Ваша? Беріть і вдруге не забувайте! – і знову посміхнулася.

Я від радості не знала, що й казати. Не могла надякуватися. Це ж нова річ!..

Коли поверталася додому, подумала: «Світ не без добрих людей. Хай цій дівчині її добра справа повернеться сторицею!»… Переконана: так і станеться – рано чи пізно. Адже в житті діє принцип бумеранга – будь-які наші вчинки стосовно інших згодом повертаються назад. Тільки від нас залежить – що ми отримаємо…