Перейти до вмісту

Ванночки для краси та зміцнення нігтів в домашніх умовах: догляд та рецепти

Доглянуті руки та гарна акуратна форма нігтів – візитна картка кожної жінки. Бувають випадки, що з певних причин, ви не можете відвідувати салонні процедури для догляду за нігтями. Тому, ми розкажемо вам, як чудові процедури можна зробити і в домашніх умовах. Щоб досягнути максимального ефекту, ванночки для нігтів необхідно робити хоча б один-два рази в тиждень.

Правила, яких потрібно дотримуватись під час процедури:

– температура води повинна бути трохи вищою за температуру тіла, але ні в якому разі не гарячою.

– якщо нігтям не вистачає вітамінів, додавайте трави.

–  якщо кутикула суха, додавайте ефірні олії.

Також читайте: Як бути “дорогою” жінкою: головні таємниці жінок, яким чоловіки обертаються вслід

Ванночка з морською сіллю

Морська сіль подіє на шкіру – як скраб, наситить шкіру йодом та збільшить притік крові до шкіри навколо нігтів. Щоб зробити таку ванночку, вам необхідно взяти 2 ст.л. морської солі та 1,5 л теплої води. Руки у ній  тримайте 20 хвилин, потім змийте чистою водою і змажте будь-яким живильним кремом.

Ванночка з оливковою олією

Щоб зробити живильну ванну з оливковою олією, вам потрібно налити у склянку 150 грам олії та розігріти під струменем гарячої проточної води, а потім перелити у 500 мл підігрітої води (температура не має перевищувати 40 градусів). Процедура має тривати щонайменше 15 хвилин.

Ванночка з лимонним соком

Беремо 50 грам лимонного соку і 150 мл будь-якої рослинної олії. Олію розігріти, так само, як ми розігрівали оливкову олію (описували вище).  Змішавши ці інгредієнти, занурюємо туди нігті на 15 хвилин.

Ванночка на травах

Для ванночки на травах, нам знадобиться висушена череда та м’ята( по 1 ст. ложці) та склянка води. Воду доводите до кипіння та запарюєте трави. Чекаємо, щоб температура зменшилась до 40 градусів. Зунурюємо руки в настій та тримаємо 20 хвилин.

Щоб цілющі властивості від ванночок засвоювались краще, після кожної процедури потрібно промасажовувати руки та зволожувати кремом.