Перейти до вмісту

Вас обставини, як би не крутилося життя, — випадкових людей на Вашому шляху не буває.

Пам’ятайте, які б не були навколо Вас обставини, як би не крутилося життя, — випадкових людей на Вашому шляху не буває.

Так, можливо Ви, і не зможете пригадати їхніх імен чи вигляду і риси обличчя, але ви точно знаєте, що кожен з цих знайомих залишив у вашому серці певний слід: хтось був обережним і навчав Вас за допомогою ідей, а хтось навпаки жорстким – змусивши вас покинути свою зону комфорту, а хтось взагалі своєю любов’ю – відкрив Ваші нові грані.

Чоловіки, жінки, і так знову і знову – вони то приходять, то йдуть. Іноді нам важко зрозуміти, чи вони щось принесли у наше життя, чи ж забирали щось з собою. Хтось забирає шматочок душі, інші залишають глибокі рани, інші зникають наче їх і не було… І все ж ми всі отримуємо від них певні знання, які міцно закріплюються в нашій свідомості.

 

Таких людей не варто ділити на хороших і поганих, оскільки кожен з них був значущим і важливим в той чи інший момент нашого життя. Всі із тих, кого ми зустрічали навчили нас чомусь новому.

 

Від мрійливих та романтичних людей — ми дізналися, якою ж чарівною може бути ніч біля багаття і наскільки важливо любити навколишній світ всією своєю душею і серцем.

 

Від амбіційних жінок і наполегливих чоловіків — ми дізналися, що в цьому світі немає нічого неможливого, абсолютно. Основне прагнути і впевнено йти до своєї мети.

 

Читайте також Сусід Павло виявився гарним і неодруженим, ще й закохався в мене з першого погляду! А після Старого Нового Року покликав мене заміж, і я погодилася.

Ті, хто любив і любить нас понад усе – показали нам, що любов є універсальною мовою, якою розмовляють всі, і не має значення, з якого куточка світу вони родом.

А егоїсти продемонстрували, що любов до себе – це не завжди погана якість, адже так ви намагаєтеся пізнати себе і як наслідок змінити своє життя.

Художники і поети відкрили нам барви того, що наші думки слід одягати у вірші і картини, так вони набагато привабливіші навіть для нас.

Від віруючих людей ми зрозуміли, що Бог — єдиний, хто любить нас беззастережно. І у Нього є посланник на землі – це наша мама!
Діліться, хто ще які знання отримав від оточуючих?