Поради

Вчинки, які зроблять ваших дітей щасливішими

1. Дивіться їм в очі

Якщо ваша дитина до вас підійшла і хоче вам щось показати чи порадіти з вами, відкладіть всі свої справи сядьте з ними поруч та дивіться їм у вічі. Увага найбільше, що їм потрібно.

2. Використовуйте дотики

Ляжте з ними на ліжко, поцілуйте та скажіть, що ви дуже їх любите. Дайте їм можливість довіряти вам та показувати свою любов до вас. Будьте поруч з ними та старайтеся чути їх.

3. Робіть компліменти

Говоріть їм компліменти хваліть їх за їхні знання та успіхи. Та при цьому завжди ставте себе так, що вас потрібно слухати і що ви матір. Кажіть їм що вони у вас найкращі та найрозумніші, ніколи не кажіть, що вони не вдахи чи не правильно щось роблять, знаходьте слова так, щоб їх не обідити та та підкажіть їм як краще. Фундамент здорової самооцінки закладається саме вдома.

4. Дякуйте

Діти насправді як дорослі вони теж хочуть чути слова вдячності. Дякуйте дитині за те, що вона у вас, за те, що вам допоміг в домі прибрати. Даруйте її відчуття значення в вашому житті.

5. Читайте разом книги

Пропонуйте, щоб діти шукали книгу яка їм подобається та читайте з ними. Обговорюйте прочитане та персонажів, що найбільше запам’яталося. А ви розкажіть їм теж свої емоції, шукайте можливість більше спілкуватися.

6. Зробіть час перед сном особливим

Перед сном ляжте з дитиною та поговоріть про ваш день, що найбільше в ньому сподобалося, поговоріть по – душам як кажуть, дайте зрозуміти дитині, що ви її друг і вона може довіритися вам та поговорити.

Читайте також: Поради чому не варто скаржитися на свою половинку та їх наслідки

7. Проводьте хоча б кілька хвилин наодинці

Це стосується батьків в яких діток пару. Коли всі разом це добре звичайно та не забувайте знаходити час для однієї дитини. Хай це буде 10-20 хвилин в день та просто поговорити, можливо у дитини є якісь секрети, які вона б хотіла вам розповісти. Зробіть щось разом ви ж мати а для дитини це дуже цінно.

8. Готуйте разом

Це звичайно не для дітей робота та інколи ви можете давати завдання для дитини: помити овочі, помити посуд, почистити яйця, перемішати щось в посудині і т.д. Дитині буде дуже цікаво, що в ній потребують допомоги і вона приносить користь батькам теж. .

9. Навчайте

Розкажіть про те де ви працюєте про птахів, які вони є про дерева та звірів. Якщо їх цікавить динозаври, візьміть книгу з бібліотеки, щоб разом дізнатися про них більше. Навколо нас багато цікавого частіше помічайте це.

10. Робіть щось незвичайне

Можливо ви часто кажете дітям слово НІ. Та в вихідний день дозвольте їм робити те, що вони хочуть дайте їм цукерки або ж дозвольте їм те, що не дозволяли раніше зробіть їх день чуть яскравішим. Вони будуть здивовані та щасливі.

11. Грайтеся разом

Веселіться і займайтеся будь-якою творчістю, адже таке проведення часу – відмінний і простий спосіб налагодити контакт один з одним і встановити більш тісний зв’язок.