Історії

Вдома я зрозуміла, що то зі мною трапилось кохання. Справжнє кохання з першого погляду.

Це сталось взимку ввечері. Я поверталась додому, вечір був мокрим і холодним, тож я поїхала на таксі. Молодий хлопець за кермом постійно заглядав у дзеркало на мене, я не могла роздивитись через погане світло, але щось було таке в його очах, що в них хотілось дивитись.

Отак роздумуючи про своє, ми приїхали. Я розрахувалась і пішла до під’їзду. Вдома хотіла зателефонувати подружці, але телефона не знайшла. Напевно, залишила в машині, там він і залишиться, хто ж поверне?

Але мої думки перервав дзвінок на домашній телефон. То був той хлопець. Сказав, що я залишила телефон і завтра він мені його привезе. Я, звісно, втішилась, не лише телефону, а й тому, що існують такі добрі і совісні люди.

Я не могла заснути цілу ніч: постійно бачила, як він дивиться на мене в дзеркало, дивний, трохи симпатичний і ті загадкові очі… Так він мені й приснився: усміхнений і щасливий, щось розказував. Зранку я довго думала, що це він мені снився, але треба було поспішати на роботу. Я вийшла з будинку і побачила того хлопця з квітами і телефоном. Я усміхалась, але не розуміла, до чого квіти. Пояснив, що це знак вибачення, бо він не приїхав учора ввечері. Він іще підвіз мене до офісу.

Читайте також   Любов перетворює нас і вас. Ми стаємо м’якші, добріші, ніжніші, лагідніші, світліші.

За годину мій телефон дзеленькнув. То було смс від незнайомого номера: «Вибачте, що без дозволу взяв Ваш номер телефону, але Ви мені дуже сподобались, і я хотів би запросити Вас на вечерю. З повагою, Олег”.

Я не змогла відмовитись, він мені справді подобався і постійно сидів у голові. Зустрів мене біля офісу і ми поїхали в затишне кафе. Сиділи в милому куточку і постійно говорили про життя. Я була щасливою поряд з ним, відчувала себе захищеною.

Після вечері Олег провів мене. Ми довго стояли біля під’їзду і нарешті попрощались. Вдома я зрозуміла, що то зі мною трапилось кохання. Справжнє кохання з першого погляду. Я не знаю, що буде далі, але вже вдячна світу за те, що він трапився на моєму шляху.