Перейти до вмісту

Вдвох вони розкрили зловісний план Аліни, але нічого робити з тим не стали, адже їхня любов пережила це випробування.

Пара познайомилися на Дні народженні у спільної подруги. Вадим був душею компанії, тому, втягнувшись у спілкування з іншими дівчатами, навіть не помічав Олени. Дівчина вже збиралася йти додому, проте, розповідаючи якусь історію, Вадим ненароком пролив вино на сукню Олени, яка йшла поруч. У дівчини й так видався важкий день: робота, гонитва за подарунком для подруги, суперечки з мамою і т. д. Тому вона не сумнівалася у «хорошому» закінченні дня.

Вадим дуже вибачався за зіпсоване плаття, пропонував віддати гроші, але дівчина відмовилась. Через хлопець настояв, щоб підвезти її додому.

Олена була стомлена, і ця ідея видалася їй вдалою. Спочатку панувала незручна мовчанка, але Вадим розговорив дівчину, у них навіть виявились спільні інтереси: театр, музика тощо. Потім вони домовились про ще одну зустріч, і ще, і ще. Так вони зустрічались цілий рік. Але злі очі завадили їхньому щастю.

У Вадима була давня хороша подруга. Роки дружби привели до того, шо Аліна закохалася в нього, але… не взаємно. Ще до Олени вона намагалася звабити Вадима. Сама ж була хорошенька: довге чорняве волосся, приємна зовнішність, зелені очі, тонка талія і довгі ноги. За нею тільки так і бігали хлопці, але її серце належало тільки одному.
Аліна буквально з розуму сходила від такого кохання, а нова пасія Вадима привела її в повний відчай. Вона не тямила себе від ревнощів, навіть заспокійливі почала вживати, але нічого не допомагало.

Тому Аліна наважилась на реалізацію підлого плану.

Вона підмовила свого знайомого Андрія, який був «винен» дівчині. Олена й справді сподобалась Андрієві, тому його залицяння не були лише виконанням зловісного плану. Олена відмовлялася від зустрічей з Андрієм, але хлопець настирливо надзвонював їй. Одного разу він «зустрів» дівчину під дверима під’їзду та вмовив сходити з ним на прогулянку. Їй нікуди було діватися.
Під час прогулянки Андрій поцілував Оленку. Аліна швидко зазнімкувала це та передала Вадиму.

Після побаченого про подальші стосунки й мови не могло бути. Він не відповідав на дзвінки Олени, не відчиняв дверей, всіляко уникав дівчину, а якщо вони десь пересікались, то хлопець ігнорував її намагання поговорити.

Пройшов майже рік, коли Олена почала забувати свого коханого. Але доля вирішує все за нас. Одного дня, коли Олена скуповувалася в магазині, вона зіткнулася з Вадимом. Цього разу він не ігнорував її, і вони поговорили. Обоє розуміли, що почуття ще не ОХОЛОЛИ. Хлопець запропонував зустрітися ввечері.
І ось вони знову разом вечеряють. Все як і раніше. Але рік, минув рік. Олена так і не знала причини, чому Вадим так вчинив.

Набравшись сміливості, Оленка запитала про те, що ж насправді тоді трапилось.

Хлопець розказав все дівчині, навіть фотографії показав.
Ох, як же Олена була здивована. Вона розповіла, що Андрій справді хотів зустрічатися з нею, але дівчина відмовляла йому. Тоді він почав чекати її під під’їздом, запросив прогулятися і проти волі поцілував.

Вдвох вони розкрили зловісний план Аліни, але нічого робити з тим не стали, адже їхня любов пережила це випробування. Вони були щасливі і нічого більше не бажали, крім діточок. А з часом у їхній сім’ї стало поповнення: близнята Оксанка та Олександр. Відтоді справжня радість поселилась і в їхньому домі.

Читайте також Така жіноча доля втративши все Настя віднайшла кохання та донечку