Перейти до вмісту

Весь цей час вона не виходить у мене з голови. Я хочу повернутися в сім’ю.

Справа в тому, що, будучи ще студентом, я вже мав одружитися. Моя дівчина Наталка, вже чекала дитину. Сама виховувати вона не хотіла, а пішла до моїх батьків зі своєю матір’ю і розповіла все, як є. Вони не дали мені вибору. Ні про які почуття, на той час, і мови не було. Просто випадкове знайомство на вечірці!

Я не хотів одружуватися з Наталкою, так склались обставини! Ось так! Добре, якщо справа була б тільки в почуттях! З цим якось можна жити. Все-таки не даремно ж кажуть, що з часом злюбиться. Але вона була ще й трохи повною! А я люблю струнких і красивих, а тут таке!

Жили ми з нею як сусіди, зізнаюся чесно. Мені не хотілося ні бачити її, ні чути.

Читайте також: Правила особистої дисципліни

Незабаром на світ з’явився у нас син, за якого я їй дуже вдячний. Ось тільки вона після того стала повнішою ще більше! Постійно їла та спала, адже дуже втомлювалася з маленькою дитиною!  Я уникав її як міг, постійно десь йшов з дому.

Через два місяці вирішив піти від неї, ми розлучилися. Вона поставилася до цього спокійно, без всяких з’ясовувань. Все-таки і вона була мудра жінка, все розуміла. Дружина поїхала, я став вільною людиною. Радів, як дитина!

Пройшов рік. За цей час ми жодного разу не бачилися. І ось днями я випадково зустрів її просто на вулиці. Вона так змінилася, ви не повірите! Я спочатку навіть не зміг впізнати свою Наталку. Моя колишня дружина схудла! Зараз вона така струнка і красива, просто не передати словами! Я не міг надивитися на неї! Якби я зустрів її такою, то відразу б закохався!

Весь цей час вона не виходить у мене з голови. Я постійно думаю про свою колишню дружину! Чому вона так змінилася? Як? І чому раніше не могла привести себе в порядок? Мені захотілося повернути її! Я хочу повернутися в сім’ю.