Перейти до вмісту

Веселий гороскоп

Овен — йому/їй подобаються жарти невибагливi i короткi. Щоб вiд самого початку було вiдомо, де треба смiятися. Типу: “Вона його макогоном по головi, а вiн кацяки й вiдкинув”. Розказуйте Овнам будь-якi жарти — до них все-рiвно дiйде на другий день.

Телець — цьому подавай анекдоти тугодумнi, забарвленi полiтикою. До жарту Тiлець готується серйозно, подбає, який матиме вираз обличчя, коли доведеться смiятися. Йому подобаються жарти про багатих i бiдних. Наприклад, як один олiгарх купив авто останньої моделi, колеса iз чистого золота, дверi з платини, а керiвниця уся в дiамантах. Але вiн на цiй машинi не їздить. Чому? Бо багато бензини жере.

Близнята — з цими хлоп’ятами жартуй, але палець в рот не клади. Самi пожартують з кого завгодно. В них язик гострий, розум гнучкий, нiс кирпатий, а характер веселий! Вони смiються тодi, коли всi перестають смiятися. Тодi вони посмiються над тим, хто розповi-
дає жарт, а потiм над тими, хто над цим глупим жартом смiється.

Читайте також Хочу сказати одне: злидні – не причина безладу, а прикривання ним.

Рак — любить анекдоти iз гарним кiнцем. Щось про кохання, наприклад, як теща покохала зятя. Рак смiється до слiз i цим заражає iнших. Тiльки не розповiдайте йому про дiвчину, яка червонiє, або про те, що життя йде вперед, а не задкує. Розкажiть йому про те, як рак на горi свиснув.

Лев — вiн, безумовно, цар iнтелектуального анекдота. Любить жарти про героїв, наприклад, героїв Майдану з лев’ячим серцем. Якщо нагодувати його дуже цiкавим анекдотом i напоїти марочним напоєм, то Лев нiкому не страшний.

Дiва — вона любить усi жарти i починає хихикати, коли ви ще не встигнете розкрити рота. Забавляйте її жартами з усiма подробицями, особливо, коли це жарти про блондинок. Дiва нiколи не образиться.

Терези — це, мабуть, єдиний знак, який розумiє англiйський гумор, особливо про лордiв i холодних ледi. Терези триматимуть уста розтягнутими, поки ви не вийдете з кiмнати. Дуже-дуже культурний знак. Подавайте їй жарт разом з чашечкою чаю.

Cкорпiон — це любитель чорного гумору з оптимiзмом. “Немає такої поганої ситуацiї, яка не могла б бути ще гiршою”. Їхнi улюбленi жарти — про ката, який пiдробляє вечорами, про монстрiв, привидiв, мерцiв, якi встають з гробiв. Робиться так весело, так весело, що аж моторошно.

Стрiлець — навмання не смiється. Йому треба сказати спочатку про тему жартiв, порiвняти її з навколишнiм життям, наприклад, це могло б статися з вашою матiр’ю або сусiдом. Розжуйте жарт — i ви будете винагородженi довгим громоподiбним реготом.

Козерiг — неперебiрливий слухач. Його можна почастувати жартом з бородою, вiд якого тхне. Вiн любить доповнити ваш жарт iсторiєю iз свого життя: “А от у мене було не на жарт…” І закiнчить оптимiстичною фразою: “Життя надто коротке, щоб сприймати його всерйоз”.

Водолiй — цей сам любить вигадувати анекдоти. Вiн поливає всiх i усе: погоду, уряд, кума, парафiю. І так йому смiшно, що аж заливається. Аби тiльки нiхто стороннiй не пiдслухав, а вас попередить, що вiн вам нiчого не казав.

Риби — вдячнi мовчазнi слухачi. Нiколи не зрозумiєш весело їм чи нi, смiються чи позiхають. Коли iншi регочуть, Риби пiднiмають одну брову догори, i розумiй як хочеш. Аби не попасти на гачок, не дай боже. Люблять загадки без розгадок. Найулюбленiша їх тема: “У морi, в океянi…”