Відразу після того, як людина віддала свій останній подих необхідно закрити простирадлами всі дзеркала

У кожній релігії є певні правила поховання людей, які передаються поколіннями. Їх просто необхідно дотримуватися, щоб не накликати на себе гнів тих, що пішли у світ інший.

Наші предки вчать нас тому, що не можна залишати мертвого одного в будинку. Можливо, це пов’язано з тим, що деякі речі, що пов’язані з покійним, можуть викрасти люди, які займаються магією.

Ці предмети цінні для них, тому, що мають велику магічну силу — багато з них здатні прив’язати померлого до мага, якщо опиняться в руках останнього, і змусять душу покійного залишитися в цьому світі.

Відразу після того, як людина віддала свій останній подих необхідно закрити простирадлами всі дзеркала.

Дзеркала повинні бути закриті протягом 40 днів після смерті, тому, що в цей період душа, яка відійшла в будь-який момент може відвідати цей будинок, вона сумує за близькими й за тим місцем, де жила, будучи «в тілі».

Або ж душа може просто піти в задзеркалля, звідки не знайде виходу і стане страждати тисячі років.

Є деякі прикмети, пов’язані з похоронами, які обов’язково потрібно дотримуватися:

  • Якщо у небіжчика теплі ноги аж до самого закривання труни — це означає, що за ним піде ще хтось, хто проживають в будинку.
  • Не рекомендується залишати дітей сплячими під час будь-яких похорон, навіть якщо процесія просто відбувається поруч і це незнайомі люди. Малюків потрібно розбудити, тому, що душа померлого може вселитися в сплячого в цей момент, щоб залишитися у світі живих;
  • не можна переходити (або переїжджати) шлях похоронної процесії. Таким чином можна накликати на себе невиліковну хворобу;
  • не можна рити могилу більше стандартів, щоб душа людини, для якої назначена могила, не забрала когось ще (на вільне місце);
  • заборонено нести труну родичам, інакше покійний може забрати їх з собою.

Не нехтуйте прекметами, вони набуті та перевірені роками.