Перейти до вмісту

Відродити місто найближчим часом неможливо

Маріуполь залишається найгарячішою точкою на Донеччині. Місто зруйноване російськими окупантами. Відродити його найближчим часом неможливо. Ситуація там надзвичайно складна. Маріуполь – на межі епідемічної та екологічної катастроф.

 

Три предмети та русифікація навчання: що планують окупанти зробити зі школами в Маріуполі
У Маріуполі окупанти планують з нового навчального року повністю русифікувати навчання, впровадивши свої стандарти, розповіла Уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова. У межах “адаптації” до переходу на російські програми у школах будуть викладати усього три предмети: російську мову та літературу; історію Росії й математику. Загарбники також влаштували “організаційно-методичне” зібрання вчителів, яких примушують до співпраці в освітньому процесі.

Епідемії інфекційних хвороб та масові отруєння: Маріуполь – на межі епідемічної та екологічної катастроф
У Маріуполі виникла висока загроза потрапляння трупної отрути, бактерій, мікобактерій туберкульозу та інших збудників хвороб, які могли бути у померлого, у водопровідну систему, підземні джерела та у річки з морем. Фільтраційні системи та насосні станції для перекачування каналізаційних стоків також пошкоджені окупантами, питна вода змішується зі стоками з каналізації й стає непридатною для споживання.

Хто хоче повернутися – дорога в один кінець: окупанти запровадили у Маріуполі нову пропускну систему на в’їзд і виїзд
У Маріуполі та районі російсько-окупаційна влада влаштовує свої порядки. Окупанти запровадили нову пропускну систему. Нові правила загарбників почали діяти від суботи, 21 травня. Про це повідомив радник мера Маріуполя Петро Андрющенко.

Читайте також Близький до Путіна режисер розповів, як хвороба змінила кремлівського диктатора

Відродити Маріуполь найближчим часом нереально
Окупанти повністю знищили місто Маріуполь. Щоб відбудувати його – потрібен час і ресурси. Наразі російські загарбники, які встановили контроль у Маріуполі, не можуть нічого зробити і навіть не розуміють, що робити далі, заявив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

Джерело ТСН