Перейти до вмісту

Відверта розмова може врятувати шлюб

Питання, які врятують відносини

Серйозна відверта розмова може зберегти шлюб. До подібної бесіди потрібно підготуватися, варто розібратися у власних почуттях, а далі уявіть себе журналістом і візьміть інтерв’ю у власного чоловіка. Важливий саме довірчий діалог, після якого ви точно зрозумієте, чи можна врятувати відносини. Про що ж варто запитати коханого?

 

Що ми даємо одне одному?

Секрет щасливого шлюбу полягає у спільних мріях і поглядах на життя. Якщо вам хочеться провести відпустку на Мальдівах, а йому — на дачі, то вже намічається розлад у відносинах. Згадайте той момент, коли ви стали самостійно планувати відпустку і бюджет, припинили у всьому радитися одне з одним. Думка чоловіка більше не є авторитетною? Погано, тому що сімейні пари повинні розвиватися і удвох вирішувати будь-які проблеми.

 

Читайте також Ламінування волосся вдома

 

Я тобі подобаюся?

Жінці важливо відчувати себе привабливою і бажаною. Перегляньте гардероб, нещадно позбавтеся від безформного домашнього одягу. Придбайте сексуальну сукню, зробіть макіяж і зачіску, призначте побачення власному чоловікові. У даному разі краса реально може врятувати не лише світ, але й ваш шлюб.

 

Чому ти хочеш мене змінити?

Втомилися грати чужу роль і весь час підлаштовуватися під партнера. Залишайтеся собою. Чоловік зобов’язаний поважати ваші інтереси, почуття, захоплення. Коли щиро кохаєш, то не помічаєш ніяких недоліків. Він робив пропозицію тій, яка грайливо прикушувала губу і голосно сміялася, постійно наспівувала щось собі під ніс, любила фільми жахів і рятувала безхатніх собак. Чому ж зараз його дратують ваш сміх і любов до тварин?

 

Ти хочеш від мене дитину?

Якщо почуєте: “так”, то питання, як врятувати відносини з коханим, буде вирішене. Діти — це ваше спільне майбутнє. Материнство подарує нове життя, де немає місця старим образам.