Перейти до вмісту

Війна в Україні може затягнуся на декілька років, – про це розповів генерал армії США Марк Міллі у своєму виступі

Генерал армії США Марк Міллі вважає, що вторгненню Росії в Україну, ймовірно, не могли запобігти, окрім присутності американських військ, і що війна в Україні, ймовірно, затягнеться на довгі роки.

Про це повідомили New York Post та ВВС. Російська служба з посиланням на виступ Міллі перед конгресменами.

“Відверто кажучи, якщо не брати до уваги введення військ США у власне Україну, я не впевнений, що його (президента РФ Володимира Путіна – ред.) можна було стримати. То була його давня мета, яка триває роки. Я думаю, що ідея стримування Путіна від вторгнення в Україну – стримування його Сполученими Штатами – вимагала би використання збройних сил США і призвела б до ризику збройного конфлікту з Росією, чого б я не радив”.

Читайте також: Уламки збитої ракети пошкодили 6 резервуарів з органічними добривами на Тернопільщині

Зараз США мають розглянути можливість розширити свою військову присутність у Східній Європі для захисту від російської агресії. Також, потрібно збільшити кількість військових баз, які там розташовані.

Пентагон після вторгнення російських військ в Україну вирішив переглянути чисельність розміщеного в Європі військового контингенту і, можливо, або  передисклокувати частину військ, або посилити американську присутність у цьому регіоні.

На думку Марка Міллі, конфлікт в Україні триватиме не один рік: “Не скажу про десятиліття, але щонайменше кілька років – точно”.