Перейти до вмісту

Війська РФ, які чинили звірства в Бучі повертаються, і будуть відправлені орієнтовно на харківський напрямок

Російські війська, які чинили звірства в Бучі, планують повернуся в Україну.

Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони, передають Букви.

Бригаду 35-тої загальновійськової армії РФ вивели з України до Білорусі 4 квітня. Військові, що чинили масові вбивства та катування мирного населення.

Вони особовий склад планують залізницею доправити до російського Бєлгорода до 6 квітня. Два дні вони будуть відпочивати, а потім їх буде відправлено на харківський напрямок.

Читайте також: Близько 40 активістів заблокували трасу з Німеччини до Польщі, вимагаючи припинити вантажні перевезення до РФ і Білорусі через агресивну війну проти України

Швидке передислокування вказує на те, що 64-ту бригаду очікують “спеціальні завдання”. Планується, що першим з них є залякування жителів населених пунктів України. Розвідка наголошує, що вони можуть знову повторити агресивні дії в Бучі й в інших містах України.

“Ще одна мета швидкого повернення 64-ї бригади на територію України – швидка “утилізація” непотрібних свідків. Тобто, передислокація на таку ділянку фронту, де у них не буде шансів залишитися живими, щоб унеможливити надання свідчень у майбутніх судах”, – підкреслюють у ГУР.